Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka Rada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Kozmetické prístroje

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Kozmetické prístroje

Moderné technológie sú stále dostupnejšie, a tak niet divu, že prenikli aj do domácej kozmetickej starostlivosti. So šikovným kozmetickým prístrojom získate ľahším spôsobom krásnu a žiarivú pleť tváre, lesklé nechty aj zamatovo hebké chodidlá. Doprajte si lekárske estetické prístroje, ktoré dokážu divy, v pohodlí domova!

Inšpirujte sa prístrojovou kozmetikou

Trh ponúka stále viac prvotriednych kozmetických prístrojov - kefky, inhalátory aj celé sady určené na čistenie pleti, laserové epilátory, kozmetické zrkadlá s veľkým zväčšením a dotykovým ovládaním, masážne prístroje či galvanické žehličky pre redukciu vrások i celulitídy ... Ďalšie kozmetické prístroje dokážu vpraviť do pokožky výživné séra tak hlboko, ako by sa to ručne nikdy nepodarilo. Inšpirujte sa - prístrojová kozmetika vám zaručí profesionálne výsledky.

Tipy na kozmetické prístroje Silk'n

Tipom na kozmetický prístroj môže byť sada pinziet s LED svetlom Silk'n Multi Tweezers, elektronická leštička na nechty Silk'n Micro Nail či prístroj pre odstránenie stvrdnutej kože Silk'n Micro Pedi, ktorý zjemňuje vyschnutú, drsnú a zatvrdnutú kožu na chodidlách. Značka Silk'n (Home Skinovations), založená v roku 2006, patrí medzi svetových lídrov v oblasti profesionálnych kozmetických prístrojov. Je aj nositeľom prestížnych ocenení, napríklad Best Laser Hair Removal.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest