Kokosové parfumy

Máte radi exotiku, piesočnaté pláže a pohodové špliechanie mora? Atmosféru letného raja dokonale dokreslia kokosové parfumy. Kokosy v parfumoch voňajú ľahko, až sviežo, prepožičiavajú im niečo z ovocia aj z orieškov. Ako keď vás ovanie ľahučký letný vánok. Vyskúšajte i vy, ako vám kokosové parfumy navodia pocity šťastia a spokojnosti.

Chcem vedieť viac o kokosových parfumoch.


Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Kokosové parfumy

Chcete sa teraz hneď preniesť na tropickú pláž? Vychutnávať si horúce slnečné lúče, počúvať špliechanie mora a nechať sa unášať bezstarostnou letnou atmosférou? Nič vás tam neprenesie rýchlejšie než kokosové parfumy. Unikátna kokosová vôňa funguje ako priama letenka do exotického raja.

Ľudia si vôňu kokosov často spájajú s opaľovacou kozmetikou a nemýlia sa. Výrobcovia slnečnej kozmetiky radi volia tropickú arómu kokosu, ktorá tu však ani zďaleka nevynikne tak, ako práve v parfumoch. Kokosový parfum môže byť skutočným “majsterštukom”. Pripravte sa na jedinečnú vôňu, ktorá je omnoho ľahšia a sviežejšia než tá z opaľovákov.

Kokos ako reklama na leto

Keď európski moreplavci v 16. storočí postupne objavovali malebné ostrovčeky v Tichomorí, narazili tam aj na dovtedy neznáme ovocie s veľmi tvrdou škrupinou. Sladká kokosová voda i šťavnatá biela dužina okamžite zachutila nielen im, ale postupom času tiež takmer každému, kto dostal príležitosť exotické plody ochutnať.

Kokos si rýchlo našiel cestu do receptov na najrôznejšie pochutiny, ale aj do alternatívnej medicíny. Kokosový olej je jednou z hlavných hviezd starostlivosti o pokožku i vlasy a nájdete ho v nekonečnom množstve kozmetických produktov. A v neposlednom rade vôňa kokosu žiari i v moderných parfumoch.

Ako voňajú kokosové parfumy?

Všetci poznáme vôňu kokosu, ktorá dokáže navodiť pocity šťastia a spokojnosti. Ako ale kokos vonia v parfumoch? Rozhodne nečakajte nič prehnane sladké. Kokosové parfumy sú obvykle plné exotickej, ovocno-orieškovej vône, ktorá si uchováva príjemnú sviežosť. Ako pocit z ľahkého letného vánku. Presne preto sú kokosové parfumy ideálne na teplé jarné i letné dni. Ale aj v zime majú čo ponúknuť. Povznesenú náladu letných radovánok vo vás dokážu prebudiť i v tom najchladnejšom dni v roku.

Kokos sa dá nájsť ako v dámskych, tak aj v pánskych parfumoch. Môže byť hviezdnou zložkou číslo jedna, ale s rovnakou gráciou zahrá tiež “druhé husle”. Objavujte jeho najkrajšie kombinácie. Dobre mu to ladí s kvetinami i ovocím. Ľalie, jazmíny, fialky, neroli, pomarančový kvet, citrusy i broskyne patria k populárnym parťákom. Parfuméri kokos často miešajú tiež s vanilkou, santalom, pižmom, koňakom či čokoládou. Vyberte si svoj kokosový parfum a užite si chvíľku leta, kedykoľvek budete chcieť.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest