HUGO BOSS Jour Pour Femme

Získajte darček podľa vlastného výberu k nákupu HUGO BOSS nad 74 €. Vyberte si 1 z 2 krásnych darčekov - dámsku alebo pánsku kozmetickú tašku. Neprehliadnite nový HUGO BOSS Boss Bottled Triumph Elixir.

Akcia platí od 28.5. do 27. 6. 2024 alebo do rozdania darčekov. Darček je možné získať len nákupom v e-shope www.parfemy-elnino.sk. Výber darčeka platí len do vypredania zásob.


Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O rade HUGO BOSS Jour Pour Femme

Deň sa začína ránom, pozdravom, východom slnka, a značka Hugo Boss ho začína kolekciou vôní s názvom Jour Pour Femme. Rýdzo dámska kolekcia parfumov je vyjadrením obdivu všetkým ženám, prichádza ako znovuzrodenie, ktorých prechádza noc v okamihu, keď sa mení na deň. Dámy a ženy sveta sú ako lesné víly, ktoré pretancujú dňom, no len málokto tuší čo všetko musia absolvovať. Značka Hugo Boss sa rozhodla, že touto kolekciou spríjemní dámam ich každodennú rutinu, vytrhne ich z nej a dodá im energiu a silu. Vône Jour sú ako malým talizmanom, ktorý má za úlohu dávať na nich pozor. Sú potešením, ak sa stane niečo neočakávané a odmenou za všetko čo zvládajú. Zaslúžite si len to najlepšie a s rešpektom na vaše potreby, aj dostanete.

Hugo Boss Jour Pour Femme Jemné tóny bielych kvetov prelínajúce sa s vôňou citrusov tvoria ľahký, svieži parfém, predstavujúci prvé, ranné lúče svetla. Vône Jour vás budú sprevádzať na každom kroku, budú silné v momente keď vy ste silné, a jemné a nežné keď otvárate srdce pre druhých.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest