HUGO BOSS BOSS Alive

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O rade HUGO BOSS BOSS Alive

Staňte sa šíriteľom dobrej nálady a nekonečnej zvodnosti! S nadčasovými vôňami a sprievodnou kozmetikou HUGO BOSS BOSS Alive sa budete cítiť skvelo a prijmete mnoho lichôtok. V roku 2020 na svetovom trhu zažiarila slivkovo-vanilková toaletná voda HUGO BOSS BOSS Alive v luxusnom flakóne od návrhárky šperkov Amelie Riech a rok po nej rovnomenná toaletná voda so šalviou, ružou a jazmínom sambac v srdci. Nasledovali ďalšie produkty, spojené dizajnom napodobňujúcim ružové zlato.

Šťavnatý, sexy rad vôní a kozmetiky pre modernú sebavedomú ženu

Vedeli ste, že 9 z 10 prípadov začína flirt žena? Muž má často za to, že si ju vyhliadol, ale v reále podľahol istému nedefinovatelnému vábeniu zo strany ženy... Keď sa vyzbrojíte toaletnou aj parfumovanou vodou HUGO BOSS BOSS Alive, neobyčajne podporíte svoje sebavedomie a výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

Kedy použiť toaletnú, a kedy parfumovanú vodu BOSS Alive?

Toaletná voda (Eau de Parfum) zahŕňa 4-8% parfumovej kompozície v koncentrovanom liehu a je ľahšia ako toaletná voda (Eau de Parfum, 8-15%). Parfumované vody sa viac nosia do večernej spoločnosti, zatiaľ čo nevtieravé toaletné vody doladia váš štýl hlavne cez deň, v zamestnaní, na stretnutiach, vo voľnom čase. Presné hranice však neexistujú, rozhodnutie je na vás. Toaletnú aj parfumovanú vodu BOSS Alive aplikujte na pulzné body pokožky (krk, zápästia, lakťové jamky ...), kde sa udrží najdlhšie. Ich vonný efekt podporí dezodorant, telový sprej, sprchovací gél či telové mlieko BOSS Alive. Možno ich získať aj v podobe darčekovej kazety. Súbežným používaním produktov z radu BOSS Alive docielite pôsobivého vrstvenia ich magickej vône.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest