Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Hračky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Hračky

Podporte svoje dieťa v objavovaní sveta, nových slov a predmetov! Správne vybraná hračka sa stane nenahraditeľným kamarátom či pomôckou pre každé bábätko či batoľa. Využite naše tipy na kreatívne hračky pre zmyslový rozvoj a zábavu malých dobrodruhov.

Detské hračky na každú príležitosť – od postieľky po autosedačku

Dôležité zrakové aj hmatové podnety prináša dieťatku už od narodenia medvedík uspávačik z príjemného a mäkkého materiálu. Rovnako tak veselé hrkálky s bezpečnými, jemne zaoblenými tvarmi. Vášho potomka určite zaujme aj mäkká pískacia knižka, plná farebných ilustrácií, vhodná aj do kúpeľa. Na cestách ho zabavia závesné hračky podnecujúce viac zmyslov, určené na postieľku, kočík, nosítko, hojdačku aj autosedačku. Vašej pozornosti by nemali ujsť ani detské senzorické loptičky, hracie kocky, hryzátka či kreatívne hračky do vody. Populárne je tiež kontrastné závesné zrkadlo obohatené interaktívnymi prvkami, ktoré stimulujú vývoj detskej sluchovej, zrakovej a motorickej koordinácie. Jednoducho ho upevnite k postieľke a tešte sa, že vaše dieťa bude dlho dobré.

Hračka 21. storočia a tiež luxusný darček pre bábätko – senzorická hracia deka

Ak chcete do rodiny, v ktorej pribudlo bábätko, doniesť niečo luxusné, siahnite po senzorickej hracej deke, určenej už pre novorodencov. Vďaka nej sa dieťa bude učiť a spoznávať nové veci každým dňom. Táto moderná hračka motivuje k preťahovaniu a uchopovaniu závesných hračiek, pomáha zlepšovať zrak, sluch, hmat a motorické schopnosti. Deka obvykle umožňuje aj zavesenie ďalších hračiek, takže zabaví vaše dieťa na dlhú dobu a bude ho sprevádzať niekoľkými prvými rokmi života.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest