Získajte zľavu 25 % na značku Mexx!

Hollister Wave For Him Toaletné vody pre mužov

Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Hollister Wave For Him Toaletné vody kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Pánska toaletná voda Hollister Wave For Him vznikla pod záštitou kalifornskej módnej značky v roku 2016, rovnako ako jej dámsky variant. Citrusovo-drevnatá kompozícia osloví mladých športovo založených mužov, milujúcich slobodu a silné vlny oceánu pod nohami, ktoré s nadšením krotia. Vôňa Hollister Wave For Him je ideálnym jarným, letným a denným voňavým doplnkom. Môžete ju vyskúšať aj pri večerných akciách, kedy ale naneste na pulzné body pokožky väčšie množstvo toaletnej vody, ktorú môžete aplikovať aj do vlasov a na oblečenie. Na prírodných materiáloch sa vôňa často udrží až do vypratia.

Sila citrusového ovocia yuzu

Parfum Hollister Wave For Him, smelá mužná vôňa s jedinečne sviežimi výťažkami, sa vám v úvode predstaví tropickými akordmi yuzu, grapefruitu a zelených bambusových listov, ktoré idú ruka v ruke s cypruštekom, kvetmi neroli a levanduľou v srdci. Záver sa nesie akordmi fazule tonky, erotizujúceho pižma, soli a naplaveného dreva. Ovládnite silu oceánu s parfumovanou vodou Hollister Wave For Him!

Športová vône značky Hollister

Značka Hollister teší svojich priaznivcov od roku 2000, keď vznikla v USA v Kalifornii. Zameriava sa na surferov a ďalších športovcov, ktorým ponúka džínsovú módu a jasavé vône evokujúce prázdninovú atmosféru. Vydajte sa do slnečnej Kalifornie - aj keď pôjdete napríklad iba do mesta - vďaka toaletnej vode Hollister Wave For Him. Hoďte s ňou za hlavu všedné starosti a iba si užívajte.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: