Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Hermes Twilly d´Hermès Eau de Poivrée Parfumovaná voda pre ženy 50 ml poškodená krabička

Nie je skladom   |  (ID: 120684)
36,93

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: 98376)
59,17
Skladom   |  (ID: 100328)
43,45

Popis produktu

Parfumovaná voda Hermes Twilly d´Hermes Eau de Poivrée nadviazala v júli v roku 2019 na pôvodnú vôňu Twilly z roku 2017. Ale je úplne iná a určite stojí za vyskúšanie. Christine Nagel, parfumérka slávnej francúzskej značky Hermes, ju určila pre novodobé dievčatá, ktoré idú proti prúdu, nastavujú si vlastné tempo a objavujú nové rytmy života. Ak chcete mladistvú vôňu na úrovni a v dráždivom obale, rozhodnite sa pre celoročnú parfumovanú vodu Twilly Eau de Poivrée!

Francúzska parfuméria dotiahnutá k dokonalosti

Dámsky parfum Twilly Eau de Poivrée sa zakladá na vybranej vôni ružového pepra, kráľovskej ruže a uvoľňujúceho pačuli. Ako sa odráža v používateľských recenziách? ,,Perfektná vôňa. Mám rada stopu ružového pepra na koži. Parfumovaná voda má dlhú výdrž. Najskôr je korenistá, potom cítim ružu, mydlové a púdrové zložky." ,,Pikantná ruža - moderná a drevnatá." ,,Francúzska parfuméria dotiahnutá k dokonalosti! Twilly Eau de Poivrée vonia mladistvo, nadčasovo, typicky v duchu značky Hermes."

Od spoločnosti známej aj ikonickými šatkami

Značka Hermes dnes okrem parfumov ponúka aj kožené kabelky, oblečenie, krásne šaty, hodinky, šperky, ale aj luxusný porcelán, nábytok a bytový textil. Na začiatku, v roku 1837, pritom vyrábala iba kožené jazdecké potreby. Rodinná spoločnosť sa však rýchlo rozširovala... Jej sláva plynie aj z parfumovanie vody Hermes Twilly d´Hermes Eau de Poivrée.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie


Slniečko

Luxusná vôňa, dlhá výdrž, nezameniteľná


Elegancia


Bibiana

Super vôňa a hlavne výdrž... odporúčam

  • Dlhá výdrž

Doprava:
Platba:
Certifikácia: