Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Hermes Eau de Citron Noir Kolínske vody unisex

Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Hermes Eau de Citron Noir Kolínske vody kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Thierry Hermés, zakladateľ slávnej rovnomennej značky, sa zameral na výrobu exkluzívnych produktov v luxusnom prevedení a ich prvotriednu kvalitu. Výrobky z najvybranejšej kože v podobe kabeliek, doplnkov, obuvi, šperkov, svetoznámych hodvábnych šatiek, ale aj porcelán, to je hlavný sortiment tejto továrne na prepych s rodinnou tradíciou. Ako väčšina módnych domov, aj Hermés sa rozhodol urobiť krok správnym smerom a vytvoril svoju kolekciu vôní. Tie sú navrhované tými najlepšími parfumérmi v odbore, a to už od roku 1944. Od tej doby si vône Hermés na celom svete veľké množstvo verných a nadšených používateľov.

Jednou z unikátnych kolínskych vôd značky je bezpochyby Hermés Eau de Citron Noir. Parfumérka Christine Nagel dostala od Hermés voľnú ruku pri komponovaní novej vône. Jej Eau de Citron Noir je stelesnením jej fascinácie nad rozsiahlym množstvom citrusov vo svete rastlín. Christine chcela vytvoriť niečo nové, čo tu ešte nebolo, a nie iba citrusovú klasiku, ktorých je na trhu veľa. Kolínska voda Hermés Eau de Citron Noir preto obsahuje rozmanité množstvo atopických citrusových esencií, ktoré sa v parfumoch príliš neobjavujú. Medzi ne bezpochyby patrí rastlina nazývaná Buddhova ruka, ktorá je silno aromatická. Ďalej menujme čiernu sušenú limetku, ktorá má ráznejšiu vôňu než jej klasická ,,sestra". Zloženie vône ďalej miešajú citróny z rôznych kútov sveta s čiernym čajom. Unikátnosť a nevšednosť medzi citrusovými vôňami je docielená vďaka dvom zložkám - guajakovému drevu a vôni dymu.

Hermés Eau de Citron Noir je výrazná a výbušná vitalita citrusových plodov v kombinácii s rafinovanou hĺbkou dymových a drevnatých esencií. Vôňa ponúka jedinečný a paradoxný citrusový odtlačok, ktorý napomáha pretrvávať sviežosti a húževnatosti. Odráža umenie žiť v štýle Hermés. Jednoducho dokonalá, pre mužov aj ženy, na celý deň aj neskoré večery, taká je Eau de Citron Noir od Hermés.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: