Gucci Bloom Acqua di Fiori Toaletné vody pre ženy

Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Toaletná voda Gucci Bloom Acqua di Fiori je explóziou vybraných zelených a kvetinových vôní, ktorá vstúpila na svetové trhy na jar v roku 2018, a síce ako nasledovníčka vône Gucci Bloom z roku 2017. Je inšpirovaná priateľstvom medzi ženami, o ktoré je potrebné sa starať — podobne ako o kvetiny — aby vydržalo čo najdlhšie. Vôňa je dynamickejšia a sviežejšia než jej predchodkyňa, čím nepochybne zaujme moderné mladé ženy. Nechajte vďaka nej vykvitnúť vašu spontánnosť a radosť zo života!

Položte sa do čerstvej zelenej a relaxujte

Parfum Gucci Bloom Acqua di Fiori zahaľuje zelená kompozícia zložená z listov ferule galbánovej a listov ríbezle, ktorá po chvíli prejde do zvodných akordov jazmínu a tuberózy. Doprevádza ich čínsky zemolez, ktorý vôni dodáva hravosť a mladistvú energiu. V závere sa o slovo hlásia korenené akordy santalového dreva a erotizujúce pižmo.

Príbeh vône Gucci Bloom Acqua di Fiori

Za toaletnou vodou Acqua di Fiori stojí nový kreatívny riaditeľ značky Gucii Alessandro Michele a parfumér Alberto Morillas, ktorý vytvoril aj vôňu Gucii Bloom. Ako tváre toaletnej vody vystupujú herečka Dakota Johnson, modelka Hari Nef a kanadská umelkyňa Petra Collins. Režisérom kampane v štýle rokoko sa stal Glen Luchford, ktorý využil aj prírodné čaro jazera oblokopeného kvetinami a rákosím. S toaletnou vodou Bloom Acqua di Fiori, ukrytou v príťažlivom ružovom flakóniku, privítate každý deň s maximálnou sviežosťou a chuťou zvládať nové výzvy.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 4.7

(hodnotené 3x)

  • 60 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Inga
Recenzia nakupujúceho - Elnino.sk

Pre každú, ktorá má rada jemné kvetinové vône

  • Jemná a nevtieravá na jednej strane, zaujímavá na strane druhej za cenu, ktorá nezabolí.
  • Slabá výdrž
Zuzana
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

Vonia ako les :) Každý mi ju chváli.

Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

  • Pekna vona

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.

Alternatívy produktu


Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest