Givenchy Gentlemen Only Toaletné vody pre mužov

2x
Doručíme k Vám
zajtra - 23.07.
K osobnému odberu
od zajtra - 23.07.

Zľava 13 %  13 %
Skladom 3 až 5 ks Najpredávanejšia varianta
32,38 € 28,04
Strážte si Niektoré varianty nemáme na sklade. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, ako skladom budú.

Popis produktu

Givenchy Gentlemen Only je muž zobrazený ako tajomný rytier dnešnej doby. Galantný muž, elegancia, nenútené chovanie a skromná sebaistota. Gentleman sa na svet díva neohrozene, ale zároveň s vrelým úsmevom. Muž Givenchy Gentlemen Only je vždy upravený, usmievavý, sebaistý... Parfém Givenchy Gentlemen Only skrýva všetky tieto hodnoty. Sprvu vo vôni Givenchy Gentlemen Only ucítite zmes zelené mandarínky s ružovým korením, muškátovým orieškom a brezovými listami. V srdci vône sa rozvine elegantná vôňa pačuli, cedru a vetiveru. Parfém Givenchy Gentlemen Only uzatvára dymové kadidlo a zmyselné pižmo. Parfém Givenchy Gentlemen Only je určený pre muža, ktorý má štýl.

Hodnotenie 1.5
  • 2hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 2x


Cee

Vôňa nesie meno Gentleman, ale ani zďaleka sa nepribližuje kvalitou tejto známej a obľúbenej klasike. Veľmi priemerná a ničím zaujímavá, akvatická vôňa, ktorú je možné prirovnať ďalším dvadsiatim. Pre mńa určite sklamanie od Givenchy.

Pha

Hezká, leč průměrná svěží vůně, kterou bych přirovnal k podobným záležitostem od Adidasu.Od Givenchy bych očekál něco propracovanější.Výdrží na kůži cca 8 hodin.Kdyby mi jí někdo daroval, tak jí používám, ale sám bych si jí nekoupil.5/10


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.

Naposledy prezerané

Doprava:
Platba:
Certifikácia: