Essie Expressie Word On The Street Collection Rýchloschnúci lak na nechty pre ženy 10 ml Odtieň 495 Outside The Lines

žltá

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 141442)
6,09
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Spoznajte laky na nechty, ktoré si obľúbili profesionálky z nechtových štúdií, nadšené amatérky aj celebrity! Essie, hravá americká značky nechtovej dekoratívnej aj ošetrujúcej kozmetiky sa rada zabýva aj na vašom toaletnom stolíku.

Príbeh, ktorý začala písať Essie Weingarten

V roku 1981 zamierila zakladateľka značky Essie Weingarten s 12 nekonvenčnými farbami lakov na nechty do Las Vegas, aby sa ženám pokúsila zvýšiť sebavedomie perfektnou manikúrou. Zámer sa jej podaril a odtiene „Blanc“, „Bordeaux“ a „Detský dych" sú v ponuke uznávanej značky Essie dodnes. Odtieň ,,Baletné črievičky" si v roku 1989 vyžiadala prostredníctvom svojej kaderníčky dokonca samotná kráľovná Anglicka. Trendová farba na nechty „Bikini So Tenny“ sa od roku 2013 drží na špičke predajnosti. Ďalšie roky priniesli expanziu do celého sveta a príklon k novodobému posilňovaniu nechtov, ktoré je s kozmetikou Essie reálne za jeden týždeň.

Essie: laky na nechty udávajúce štýl

V sortimente značky Essie si môžete vybrať bežné laky na nechty aj produkty s efektom gélovej manikúry. Okrem nevšedných odtieňov zaujmú aj názvy lakov Essie ako je „Rocky Rose“, „Bahama Mama“ či „Amethyst Noir“. Či už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, vždy budete IN!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

pekná farba, rýchlo zaschne

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest