Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Dojčenské fľašky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Dojčenské fľašky

Dojčenské fľaše sú nepostrádateľnou súčasťou každého rodičovského vybavenia. Ak dojčíte, ale potrebujete si oddýchnuť alebo sa musíte na chvíľu od dieťaťa vzdialiť, špeciálne fľaše umožnia jeho nakŕmenie bez prerušenia dojčenia. Tieto modely podporujú sací reflex a sú kompatibilné s odsávačkami mlieka. A ak nedojčíte, fľaše najrôznejších typov sú nevyhnutnosťou na kŕmenie vášho dieťaťa umelými mliečnymi výrobkami a ďalšou výživou.

Pre šťastné bruško vášho bábätka

V súčasnosti sú najobľúbenejšie praktické plastové dojčenské fľaše, avšak bez obsahu BPA. Majú čitateľnú a presnú stupnicu na jednoduchú prípravu jedla aj široký otvor na uľahčenie plnenia a umývania. Môžu byť vybavené špeciálnym ventilom, ktorý znižuje miešanie mlieka so vzduchom a tým predchádza detskej kolikovej bolesti bruška, nadmernému grganiu a hromadeniu plynov. Pri chystaní vecí pre novorodencov je veľmi žiadaná darčeková kazeta s dojčenskými fľašami a cumlíkmi, zhotovenými podľa najnovších vedeckých poznatkov. Lepšiu výbavičku pre svoje dieťa nenájdete!

Ako sa starať o dojčenské fľaše?

Akonáhle ste si vybrali vhodnú fľašu, je dôležité ju starostlivo udržiavať. Fľaše a cumlíky sa musia pravidelne sterilizovať, aby boli úplne čisté a hygienické. V prvých týždňoch po narodení dieťaťa sa odporúča sterilizovať fľaše po každom použití, neskôr raz denne. Sterilizovať je možné napríklad v horúcej vode alebo v sterilizátore. Modernú dojčenskú fľašu môžete dezinfikovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu (okrem cumlíka). Pokiaľ vaše dieťa nechce piť z fľaše, vyskúšajte iné druhy cumlíkov či dojčenských fľaštičiek. Z e-shopu ich máte doma raz-dva.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest