Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Cumlíky na fľašku

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Cumlíky na fľašku

Materské mlieko je pre novorodencov neoceniteľné a dojčenie je najlepší spôsob, ako mu ho poskytnúť. Keď ale príde na kŕmenie pomocou fľaše, cumlík pripomínajúci tvar materských pŕs je ideálnou voľbou. Vaše bábätko sa bude cítiť pohodlne a bezpečne, a vy si budete istá, že mu poskytujete výživu najbližšiu materskému mlieku.

Bábätká milujú cumlík, ku ktorému sa prisajú ako k prsníku

Mamičky, ktoré hľadajú dokonalú kombináciu dojčenia a kŕmenia z fľaše, uvítajú silikónové cumlíky bez BPA. Majú mnoho výhod – nielenže pripomínajú tvar materských pŕs, ale sú tiež vyrobené z bezpečného materiálu, ktorý neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie. Vďaka špeciálnemu ventilu neprenikne do detského bruška toľko vzduchu, čo znamená menej kolikových bolestí, nadmerného grgania a plynu. Cumlíky sú k dispozícii v mnohých veľkostiach a s rôznymi intenzitami prietoku, takže sú vhodné pre mlieko aj kašu. Skrátka super tip pre spokojné a zdravé bábätko!

Kombinujte cumlíky s dojčenskými fľašami

Ďalším žiadaným modelom je dynamický cumlík testovaný lekármi, určený na podávanie odsatého materského mlieka. Zaisťuje prirodzený rytmus sania, takže nenarúša sací reflex, zachováva aktívnu prácu svalov úst a jazyka, uvádza do súladu prehĺtanie a dýchanie. V kombinácii s dojčenskou fľaštičkou predstavuje vynikajúce riešenie pre chvíle, kedy si dojčiaca matka potrebuje oddýchnuť alebo sa musí na chvíľu od dieťaťa vzdialiť. Cumlíky sú dostupné aj v darčekových setoch s dojčenskými fľašami. Čo viac si priať?

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest