Collistar Pure Actives Eye Contour Hyaluronic Acid + Peptides Darčeková kazeta pre ženy prístroj na ošetrenie pleti + pleťový krém 15 ml + starostlivosť na kontúry očí 15 ml

4x
Kód produktu: 88590 Nie je skladom Strážiť produkt
Ďalšie varianty pre Collistar Pure Actives Eye Contour Hyaluronic Acid + Peptides Darčeková kazeta

Linky a vrásky, Rozjasnenie, Spevnenie a lifting, Unavená, Opuchy a kruhy pod očami

Zľava 51 %  51 %
Skladom > 10 ks
29,20 € 14,29

Popis produktu

Značka Collistar vznikla v osemdesiatych rokoch 20. storočia ako dcérska kozmetická firma rozdelením významnej talianskej farmaceutickej spoločnosti. Od roku 1982 do 2006 si kozmetika Collistar prešla vývojom, na konci ktorého sú jasne dané pravidlá: inovatívne výrobky ako zložením, tak i balením; dôkladné a prísne testy kvality a efektivity; pri každej fáze výroby postupovať iba s najvyššou vedeckou prísnosťou. Tým je pre každého zákazníka zaručené, že každý výrobok firmy Collistar je na najvyššej úrovni.

Za roky vývoja prišla značka Collistar s mnohými revolučnými produktmi ako sú napríklad kapsule s pleťovým sérom. V oblasti pleťovej kozmetiky sa zameriava nielen na bežné skupiny pleti, ale aj na špecifické problémy ako je napríklad celulitída alebo strie. Taktiež dekoratívna kozmetika značky Collistar je navrhovaná tak, aby nielen skrášľovala, ale sa zároveň starala o pleť.

Zo širokej ponuky ošetrujúcej a dekoratívnej kozmetiky Collistar si vyberiete komplexnú starostlivosť presne podľa Vášho typu pleti a Vašich potrieb. Majte krásnu, zdravú pleť a vždy perfektné líčenie s kozmetikou značky Collistar.

Hodnotenie 4.9
  • 67 %zákazníkov odporúča
  • 4hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 4x


  • Este testujem...

  • veľmi dobre sa nanáša a ma príjemnú konzistenciu

výrobok sa velmi dobre používa, velmi príjemny

  • po pár dňoch vidno výsledky

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: