Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Čistenie a sterilizácia

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Čistenie a sterilizácia

Pri starostlivosti o vaše dieťatko nie je nič dôležitejšie ako udržiavanie dokonalej hygieny dojčenských fliaš a cumlíkov. Najmä v ranom veku dieťaťa je nevyhnutné vykonávať pravidelné čistenie a sterilizáciu, aby ste zaistili prevenciu infekcií a ochranu jeho zdravia. Ale nebojte sa, moderné metódy a produkty vám tento proces značne uľahčia. Ušetrený čas a energiu potom môžete venovať vášmu drobčekovi. Pripravte si všetko na čistenie a sterilizáciu dojčenských potrieb v dostatočnom predstihu.

Tradičné aj novodobé spôsoby čistenia a sterilizácie

Na ručné umývanie detských fliaš a cumlíkov boli vyvinuté kefky s jemnými štetinami, s ktorými ľahko odstránite zvyšky tekutín a jedla. S pomocou menších a väčších kefiek a špeciálnych čistiacich prostriedkov precízne vyčistíte všetky časti fliaš a cumlíkov. Tradičným spôsobom sterilizácie detských fliaš a cumlíkov je vyváranie. Jednoducho dáte fľašu a cumlík do hrnca s vriacou vodou a necháte ich variť po dobu niekoľkých minút. Tým sa zničia mikroorganizmy a baktérie. Pred použitím je potrebné všetko dôkladne opláchnuť. Praktickú a rýchlu sterilizáciu v súčasnosti poskytujú sterilizátory detských fliaš a cumlíkov na elektrinu alebo mikrovlnnú energiu.

Čo ešte pomôže udržať detské fľaše a cumlíky v čistote?

V období starostlivosti o dojča a batoľa sa vám môže doma hodiť aj špeciálny odkvapkávač na dojčenské fľaše a príslušenstvo. Výrobok s nadčasovým dizajnom ponúka miesto až na osem fliaš a príslušenstva, je skladný, neobsahuje BPA a je možné ho umyť v umývačke riadu.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest