Získajte zrkadielko Gabriella Salve Tools Compact Mirror k nákupu dekoratívnej kozmetiky nad 8 €.

Nastavenie filtrov
Pohlavie
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Deti

Cannaderm

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:

O značke Cannaderm

Konopná kozmetika značky Cannaderm využíva liečivý efekt konope. V portfóliu značky Cannaderm nájdete kozmetiku vhodnú pre každodennú bežnú starostlivosť, ale najmä kozmetické prípravky zamerané na špecifické problémy ako je atopický ekzém, opary , akné alebo prípravky určené pre zvláštnu starostlivosť, napríklad pre citlivú detskú pokožku.

Moderná kozmetika sa opäť vracia k osvedčeným prírodným zdrojom. Konopný olej je na kozmetické účely ideálny, obsahuje veľké množstvo účinných látok, ktoré pokožku hydratujú, obnovujú jej prirodzenú rovnováhu a ochranný film, čím zvyšujú jej odolnosť voči negatívnemu pôsobeniu okolitého prostredia. Naviac je hypoalergénny a dá sa výborne kombinovať s ďalšími rastlinnými extraktmi a olejmi.

Špeciálna konopná kozmetika značky Cannaderm existuje úspešne už od roku 2002, kedy ju na slovenský trh zaviedla firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom kvalitnej špeciálnej kozmetiky a potravinových doplnkov využívajúcich liečivý efekt konope. V roku 2014 prevzala všetky aktivity spojené s obľúbenými produkty značky Cannaderm česká dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Simply You Pharmaceuticals a.s., ktorá sa špecializuje na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Jej prípravky sa vyznačujú vysokou účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity Simply You Pharmaceuticals a.s. sú rozložené celosvetovo, produkty distribuuje do takmer dvoch desiatok krajín.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: