Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Cacharel Yes I Am Parfumované vody pre ženy

Popis produktu

S jarou 2018 prichádza na trh nová vôňa pre ženy z dielne Cacharel, parfumovaná voda Yes I Am. Šťavnatý ovocný kokteil s kvetinovým srdcom sa povznáša na ľahké korenisto-orientálne variácie, ktoré vám dodajú zmyselný a veľmi moderný náboj, ktorý povznesie vaše sebavedomie do nebeských výšin.

Oslňujúci úvod z lahodne šťavnatého mixu malín, mandarínok, citrónu a bergamotu vám okamžite vleje do žíl nový príval energie. Ten sa v srdci vône premení na zmysly omračujúcu kombináciu, ktorej vládnu kvety zázvoru, jazmínu, gardénie a ruže. Už sa príťažlivej aróme ešte dodajú patričnú čerešničku na torte sladké gurmánske ingrediencie - mlieko, karamel, vanilka, sladké drievko a kardamon. Záver parfumu sú tieto ingrediencie obklopené hrejivými tónmi santalového dreva a tonka fazuľami.

Cacharel Yes I Am nájdete v čiernom dymovom flakóniku znázorňujúcom rúž, ktorý padne snáď do každej kabelky a bude vás doprevádzať pri akejkoľvek príležitosti. Neuspokojte sa s málom a prebuďte v sebe vášeň a zmyselnosť, vlastnú každej žene. Parfumovaná voda Cacharel Yes I Am vo vás prebudí nezávislú a silnú ženu. Chcete takáto byť aj vy?

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: