Nastavenie filtrov
Pohlavie
Rada Typ produktu
Cena
-

BOURJOIS Paris

Filtrovať
Zľava 63 %  63 %

Objemová čierna
4x
Skladom > 10 ks 12,00 € 4,47 (-63%)
Zľava 64 %  64 % Výpredaj %

Objemová Tvarujúca čierna
4x
Skladom > 10 ks 4,54
Zľava 36 %  36 %
Zľava 4 %  4 %

bez trblietok transparentná
Skladom > 10 ks 2,43 € 2,34 (-4%)
Zľava 49 %  49 % Výpredaj %

Objemová čierna
3x
Skladom > 10 ks 4,89 € 2,49 (-49%)
Zľava 30 %  30 %
Zľava 33 %  33 %
Zľava 52 %  52 %
Zľava 37 %  37 %

O značke BOURJOIS Paris

Francúzska značka zrodená v druhej polovici 19. storočia, ktorá sa pýši prvenstvom v prínose lícenky na kozmetický trh. Pán Alexandre Napoleon Bourjois, pohoršený nevýrazným a odpudzujúcim make-upom na parížskych hercoch, prišiel s ľahučkou a farebnou alternatívou v podobe jemnej lícenky. Novinka sa astronomickou rýchlosťou dostala do celého sveta. Za viac ako 150 rokov pôsobenia na trhu si táto, najprv, „teatrálna“ značka vytvorila široký arzenál kvalitných a cenovo dostupných výrobkov. Začiatok dvadsiateho storočia patrí bratom Pierrovi a Paulovi Wertheimercom, ktorí prevzali riadenie podniku a značky a sústredili ho do New Yorku s jasnými cieľmi – moderný a súčasný trend a štýl. Toto bolo posledné zbohom tradičným kvetinovým motívom v jednotlivých kolekciách značky Bourjois. Značka, ktorá stojí v popredí módy a štýlu, udáva trendy a motívy, je inšpiráciou pre všetky ostatné značky a zosobnením pravého parížskeho štýlu. Ako jedna z najstarších, a zároveň stále pôsobiacich, francúzskych kozmetických spoločností,

Bourjois je skutočný francúzsky expert na krásu, ktorý sa snaží byť vždy o krok vpred s ponukou inovatívnych produktov a najnovších farieb. Značka je o farbe, kvalite a radosti zo života - a to platí pre každý výrobok v kolekciách Bourjois.

BOURJOIS Paris, sa od roku 1924 venuje i parfumom. Najúspešnejší parfum Soir De Paris bol predstavený už v roku 1928. Pôvodná kultová a sofistikovaná vôňa parfumu bola preformulovaná na dnešnú sladkú vôňu. Zmena vône parfumu priviedla nových nadšencov, ale i odporcov. Napriek tomu sú parfumy BOURJOIS Paris i naďalej veľmi obľúbené.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: