Ardell Adore Singles Darčeková kazeta pre ženy trsové riasy 16 ks Short Black + trsové riasy 16 ks Medium Black + trsové riasy 16 ks Long Black + lepidlo na riasy 0,6 ml

Kód produktu: 85034 Nie je skladom Strážiť produkt 3,88

Popis produktu

Po efekte umelých rias, ktoré sú husté a dlhé, sníva takmer každá žena. Ako ho ale najlepšie dosiahnuť? Riešenie ponúkajú umelé riasy spoločnosti Ardell. Značka Ardell patrí vo svete umelých rias medzi špičku a jej história siaha až do roku 1971. Značku Ardell založili manželia Arnold a Sydell Milleroví, ktorí získali po predstavení prvého produktu nadšené zákazníčky a značka sa tak veľmi rýchlo rozšírila po celom svete.

Dokonalé riasy

Ponuka značky Ardell obsahuje nielen vysoko kvalitné nalepovacie riasy, ale tiež príslušenstvo, ktoré je s krásou nalepovacích rias neodmysliteľne spojené. V ponuke nájdete lepidlá, kvalitné štetce aj kefky na obočie. Túžite po nekonečne dlhých riasach? Vzádzate na nebezpečný objem? Alebo chcete len dosiahnuť prirodzený efekt? Značka Ardell prináša veľký výber štýlov, siahnuť môžete po nalepovacích riasach, trsových aj mono riasach. Väčšina rias z portfólia značky Ardell je vyrobená z ľudských vlasov a dokáže tak učarovať pohľadom, ktorý si s nalepenými riasami nespojíte.

Značka obľúbená aj v Holywoode

Značka Ardell okúzlila okrem zákazníčok po celom svete tiež hollywoodských vizážistov, ktorí na ňu nedajú dopustiť. Chcete získať podmanivý pohľad, z ktorého sa budú okoliu podlamovať nohy? Stavte na produkty značky Ardell.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: