AHAVA Luxurious Mineral Indulgence Darčeková kazeta nočný pleťový krém Uplift Night Cream 15 ml + pleťové sérum Dead Sea Crystal Osmoter X6 Facial Serum 5 ml + pleťová maska 24K Gold Mineral Mud Mask 15 ml

Popis produktu

Objavte vďaka značke AHAVA úžasné účinky Mŕtveho mora! Unikátna pleťová a telová kozmetika vďaka minerálom z Mŕtveho mora a prírodným výťažkom obnovuje pokožku zvnútra a navracia jej svieži, zdravý a vitálny vzhľad. Kozmetika AHAVA našla dokonalú harmóniu prírody a vedy a prináša všetky benefity bahna z Mŕtveho mora do kúpeľní miliónov spokojných klientov z celého sveta. Staňte sa jedným z nich a získajte aj vy vysnívanú mladistvú pokožku tváre a tela.

Blahodárne bahno z Mŕtveho mora

Všetko sa to začalo v roku 1988. Ziva Gillad si všimla, že množstvo turistiek si od Mŕtveho mora odnáša bahno pre neskoršiu domácu starostlivosť o pokožku. Založila si stánok a začala turistom ponúkať telový peeling s bahnom z Mŕtveho mora. Nevídaný úspech viedol k založeniu značky AHAVA, ktorá zamestnala tím nadšených vedcov so záujmom o prírodu a telovú starostlivosť. Zistili, že bahno z Mŕtveho mora obsahuje množstvo minerálov pre hĺbkové čistenie a stimuláciu pokožky a vyvinuli revolučnú látku Osmoter™, ktorú dnes nájdete vo všetkých produktoch značky AHAVA. Ide o unikátny vedecky namiešaný kokteil minerálov z Mŕtveho mora pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky.

AHAVA: Jedinečná kozmetika z Mŕtveho mora

V sortimente AHAVA dnes nájdete úžasné množstvo kozmetických prípravkov pre ženy aj mužov, všetky typy pokožky a všetky vekové kategórie. Pleťové krémy a masky, telové mlieka a krémy i vlasová kozmetika AHAVA vychádza z harmonického spojenia prírody a vedy. Spravidla obsahuje minerály z Mŕtveho mora a účinné rastlinné výťažky, ktoré sa o pokožku nielen starajú, ale zároveň ju „učia“ starať sa samu o seba. Kozmetika AHAVA má výbornú znášanlivosť, preto ju odborníci odporúčajú aj pre citlivú pleť. Narozdiel od bežných značiek kozemtiky neobsahuje parabény, SLS, ftaláty ani ďalšie kontroverzné zložky. Odjakživa sa pýši označením VEGAN a netestuje svoje produkty na zvieratách. Odhaľte s kozmetikou AHAVA tajomstvo Mŕtveho mora!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest