Aedes de Venustas Palissandre d´Or Parfumovaná voda 100 ml tester unisex Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 78926 Nie je skladom Strážiť produkt 98,99
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Aedes de Venustas Palissandre d´Or Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Vstúpte do sveta výnimočných, luxusných vôní s americkou značkou Aedes de Venustas. Príbeh tejto značky sa začal písať v roku 1995, kedy bol Karlom Bradlom a Robertom Gerstnerom otvorený butik v New Yorku, ktorý bol vyhľadávaný vďaka svojej ponuke luxusných parfumov. Netrvalo dlho a tento malý obchod sa stal jedným z najpopulárnejších obchodov ponúkajúcich vône tých najluxusnejších značiek. Majitelia sa v roku 2012 rozhodli, že začnú ponúkať aj vlastné vône a vďaka tomuto nápadu sa zrodili parfumy, ktoré si vás získajú jediným pohľadom a privoňaním.

Luxusné niché vône Aedes de Venustas

Inšpiráciou pre vône Aedes de Venustas sa stal barokový štýl, štýl známy svojou bohatosťou a ozdobnosťou. A ako tieto vône voňajú? Odpoveď vám ponúkne napríklad unisex parfumovaná voda Aedes de Venustas Oeillet Bengale. Táto vôňa určená pre mužov aj ženy bola na trh uvedená v roku 2014 a jej kľúčovou zložkou sa stala čínska ruža.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: