Acqua di Parma Gelsomino Nobile Parfumovaná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

3x
Kód produktu: 29296 Nie je skladom Strážiť produkt 64,59
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Acqua di Parma Gelsomino Nobile Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Acqua Di Parma Gelsomino Nobile je luxusná, kvetinovo-drevitá pižmová vôňa. Dámska vôňa Gelsomino Nobile bola uvedená na trh v roku 2011.

Alternatívy produktu Alternatívy Acqua di Parma Gelsomino Nobile

Hodnotenie 3.0

(hodnotené 3x)

  • 67 % zákazníkov odporúča
  • 3x recenzia zákazníkov

Recenzie 3x


JARKA

Parfém presne zodpovedá popisu- je to luxusná, kvetinovo drevitá vôňa, sýta, plná, opojná. Má dlhú výdrž a je neobyčajná, fantastická. Hodí sa skôr na chladnejšie mesiace, na tie teplejšie je vhodná Acqua di parma acqua nobile gelsomino- EDT. Tá je ľahšia, vzdušnejšia, tiež luxusná.

Tana

Ja som objednala Gelsomino Nobile minulý mesiac , ale dala som si na čas nejako sa k nemu vyjadriť . Na túto voňu si treba proste zvyknúť . Nie je to žiadny drasťák , ale ani žiadna vodička , ako to tu niekto píše . Voňa je riadny držák , ale ľahučká a nič v nej nekričí . Je to drevito - jemne kvetinová voňa , s horkastím zafarbením, vyniká jazmín , ale hlavne tuberoza , ktorá dáva voni z počiatku jemne gumový nádych a to mnohých odradí . Ten však ustúpi a voňa sa rozvinie do neskutočnej talianskej elegancie a drží hlavne na oblečení až do vypratia . Ja sama ju cítim veľmi málo , ale okolie tvrdí , že vonia silne a nádherne .

M.

Po nadšení z Iris Nobile, nádherně pudrově kosatcové vůně, pyšnící se propracovaností a sytostí, jsem aplikovala střik ze vorečku Gelsomino s vekým těšením. O to větší ovšem vystřízlivění bylo. Řídká vodička ne nepodobná nicneříkající Sphinx od Gress. Jemně jsem zacítila jasmín, jako by rozeředěný a nedotažený a trošku nesladkých dřev. Další uvedené složky asi přidaly jen do popisu. Kdejaká drogérovka Gelsomino předčí. Zkrátka ne vždy se zadaří.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: