parfumy
a kozmetika online

Vybrali sme pre vás

Novinky, rady a tipy

O VÔŇACH A KOZMETIKE VIEME VŠETKO - BLOG SELFINO.SK

Letné potenie? S týmito tipmi vás nezaskočí!
Mária 14.06.2024

Letné potenie? S týmito tipmi vás nezaskočí!

Teplé letné dni so sebou prinášajú radosť z dlhých dní strávených vonku, no zároveň aj výzvu, ako udržať svoje telo svieže a bez nepríjemného zápachu. Správna starostlivosť o telo v horúčavách je kľúčová pre náš komfort a sebavedomie. Tu je niekoľko tipov, ako sa starať o svoje telo a predchádzať zápachu počas teplého počasia.

Chcem čítať
Oleje v kozmetike: Prírodné poklady pre vašu pleť
Mária 28.05.2024

Oleje v kozmetike: Prírodné poklady pre vašu pleť

Používanie olejov v kozmetike má dlhú a bohatú históriu. Už staroveké civilizácie, ako Egypťania, Gréci a Rimania, si uvedomovali liečivé a skrášľujúce vlastnosti rôznych olejov. Kleopatra, známa svojou krásou, údajne používala mandľový olej a olej z olív na udržiavanie hebkej pokožky a lesklých vlasov. V Ázii bol obľúbený kokosový olej, ktorý sa používal na všetko - od hydratácie pleti až po ochranu vlasov pred slnečným žiarením.

Chcem čítať
Arabské parfumy: klenoty Blízkeho Východu
Larisa 16.05.2024

Arabské parfumy: klenoty Blízkeho Východu

Arabské parfumy v poslednej dobe spôsobili vo svete parfumov revolúciu. Sú dokonalým kontrastom k takzvanému čistému trendu. Vyznačujú sa dlhou výdržou a neobvyklými, silnými, sladko-gurmánskymi tónmi. Napriek ich luxusným, niche vôňam sa v nich nájde niečo pre každého. Arabské parfumy nie sú len vôňami, ale aj spojením histórie, kultúry a umenia. Prečítajte si viac o týchto luxusných skvostoch zo Stredného východu nižšie.

Chcem čítať
Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest