Novinky, rady a tipy

O VÔŇACH A KOZMETIKE VIEME VŠETKO - BLOG SELFINO.SK

Deň detí
Anna 24.05.2023

Deň detí

Deň detí, deň plný radosti, hier a darčekov, ktoré patria k oslave našich najmilších pokladov, pripadá na 1. jún. Tento deň je známy takmer po celom svete, avšak dátum osláv sa naprieč krajinami líši. Na Slovensku je Deň detí hojne známy a naše ratolesti naň každú jar netrpezlivo čakajú s iskrou v očiach, tešiace sa na čas strávený s rodinou. Poďte sa s nami pozrieť na niekoľko tipov, ako svoje deti správne viesť k hygiene a odporúčaniam produktov, ktoré sú pre ich citlivú pokožku vhodné a bezpečné.

Chcem čítať
Čo dokáže vitamín C
Anna 18.05.2023

Čo dokáže vitamín C

To, že vitamín C je ozdravnou bombou pre naše telo vám určite nemusíme hovoriť. Vedeli ste však, že rovnako zázračne ako pôsobí na telo zvnútra, účinkuje aj na pleť a vlasy? Dnes vám predstavíme účinky vitamínu C v kozmetike.

Chcem čítať
Make-up lifehacks
Anna 10.05.2023

Make-up lifehacks

Možno sa s výrazom „lifehack“ stretávate prvýkrát, avšak v živote ste ho už určite niekoľkokrát uplatnili. Slovo „lifehack“ je termín definujúci akýkoľvek trik, zjednodušenie alebo novú metódu, ktorej cieľom je uľahčiť ľuďom život. Lifehacky sa môžu týkať rôznych aktivít a procesov. V tomto článku sa dozviete tipy, ktoré dokážu váš finálny look posunúť na vyššiu úroveň a zároveň ušetria váš čas a nervy pri líčení.

Chcem čítať
Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest