Zubné kefky

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Zubné kefky

Na starostlivej zubnej hygiene záleží ľuďom čím ďalej tým viac, pretože z obrovskej časti ovplyvňuje stav chrupu v strednom a vyššom veku. Moderné zubné kefky zabezpečujú 100 % a zároveň šetrné vyčistenie zubov a ďasien. K dispozícii máme profesionálne zubné aj medzizubné kedky pre dokonalú dentálnu hygienu. A pre vaše deti máme jemné kefky s atraktívnymi motívmi, aby ich každodenné čistenie zubov bavilo. Viete, že zubné kefky môžu byť aj obsahom darčekovej kazety? Takým darčekom, napríklad od značky Swiss Smile, u svojich blízkych nepochybne zabodujete.

Akým spôsobom používať zubné kefky?

Čistite si zuby kefkou overenej značky a zubnou pastou 2x denne najmenej 2 minúty. Zamerajte sa na miesta, kde ďasno prilieha ku zubnej sklovine. Pri prvých známkach opotrebovania vlákien kefku vymeňte za novú — podľa skúseností približne raz za štvrť roka (napríklad na začiatku januára, apríla, júla a októbra). Raz denne použite aj medzizubné kefky, ktoré vymieňajte maximálne po mesiaci. Odporúčame vám objednať zubné kefky pre celú rodinu aspoň na pol roka dopredu a zbaviť sa tak neustálych starostí s ich zháňaním.

Swissdent a ďalšie obľúbené značky kefiek

Veľmi žiadaná je trojica farebných zubných kefiek Swissdent Profi Colours Trio. Do popredia záujmu zákazníkov ich dostal patentovaný zástrih čistiacich vlákien v tvare lyžice, vďaka čomu dosadnú na povrch zubov a perfektne ich vyčistia. K vynikajúcej funkcii týchto kefiek prispieva aj materiál vlákien, duálny nylón a ich zaoblenie šetriace ďasná. Darí sa aj značke Oral-B či ekologickej bambusovej zubnej kefke My White Secret Bamboo Toothbrush Soft.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest