Nastavenie filtrov
Pohlavie
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Deti
Kategória
Značka

Nebol nájdený žiadny výsledok

Objem
-

Parfumované oleje na nohy

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Parfumované oleje na nohy

Dômyselný parfumovaný olej na nohy dlhodobo prevonia vaše končatiny, najmä v horúcom lete, a zároveň im dodá výživné látky. S dôverou s ním vyrazte do rozpálených ulíc aj v syntetických sandáloch!

Ako produkt čo najlepšie využiť

Parfumovaný olej na nohy môžete okrem chodidiel a členkov aplikovať aj do podkolenných jamiek či na suché lakte. Vždy získate zvláčnenú pokožku presýtenú príjemnou vôňou, ktorá sa na nej udrží celé hodiny. Parfumované oleje ocenia najmä ženy so suchou a veľmi suchou pleťou.

Ktoré parfumované oleje vybrať

Dámske parfumované oleje na nohy zastupuje v našej ponuke produkt Carolina Herrera Good Girl, doplnok známeho parfumu. Vonia po lahodnej káve, mandliach, kakau, jazmínu a ďalších jemných kvetinách. Všetky formy vône Carolina Herrera Good Girl podčiarknu váš ženský pôvab a prirodzenú eleganciu. Aj na nohy môžete použiť parfumované oleje obľúbenej značky Frais Monde, ktorú vedieme. Najvyššie hodnotené sú modely Lily Of The Valley a Spa Fruit Apricot and White Musk, o ktorom hovorí pani Blanka: "Vonia podobne ako Calvin Klein Secret Obsession. A ako parfumovaný olej vydrží vskutku dlho."

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest