Odličovacie obrúsky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Odličovacie obrúsky

Dôsledne odlíčovanie je základom kozmetickej starostlivosti. Ak svoju pleť dokonalo nezbavíte make-upu a každodenných nečistôt, privodíte si predčasný vznik vrások a ďalších prejavov starnutia. Jedným z variant, ako pleť odlíčiť a vyčistiť aj v provizórnych podmienkach, na cestách alebo na dovolenke, sú šikovné odlíčovacie utierky. Nakoniec, veľa žien si ich dopraje aj doma v pohodlí kúpeľne, pretože im vyhovujú zo všetkých pleťových čističov najviac.

Ľahké odlíčenie aj v austrálskom buši

S praktickými odlíčovacími utierkami je 100% vyčistenie tváre hračka, kdekoľvek sa nachádzate. Pomôžu vám po náročnom spoločenskom večierku, na neplánovanej návšteve s nocľahom, v kempe, na poznávacom zájazde po Európe aj na návšteve v austrálskom buši. (Keď nastane najväčší problém, očistíte nimi aj celé telo.) Niektoré utierky pleť v jedinom kroku odlíčia, zvlhčia aj tonizujú. Dôležité je po každom použití balenie utierok dobre uzavrieť, aby nevyschli. V ponuke nájdete odlíčovacie utierky na všetky typy pokožky vrátane citlivej a veľmi suchej. Máme značky BOURJOIS Paris, Xpel nebo Nivea. Doprajte svojej pleti dokonalú starostlivosť za všetkých okolností!

Francúzske odlíčovacie utierky

Naše zákazníčky si obľúbili odlíčovacie utierky BOURJOIS Paris Express Cleansing Wipes. Jemné vreckovky, dermatologicky a oftalmologicky testované, dokážu za minútu odlíčiť pleť, oči aj pery. Sú umiestnené v účelovom balení so spoľahlivým uzatváraním. S kozmetikou BOURJOIS Paris, známou už od roku 1863, nikdy nešľapnete vedľa. Pozrite sa na jej dnešný sortiment, v ktorom figurujú aj lícenky, púdre, očné tiene, laky na nechty, riasenky, sprchové gély, parfumy a dezodoranty.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest