Medzizubné kefky

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Medzizubné kefky

Na zubnej hygiene záleží ľuďom stále viac a viac, pretože zásadne ovplyvňuje stav chrupu v strednom a vyššom veku. Najdôležitejšie sú zubné kefky - tie súčasne zaručujú 100%, a zároveň šetrné vyčistenie zubov a ďasien. Držíme profesionálne zubné aj medzizubné kefky na dokonalú dentálnu hygienu, odlíšené tvarom, veľkosťou, výrobcom aj šírkou. Ako účinná prevencia zubného kazu a zápalu ďasien sa osvedčili medzizubné kefky švajčiarskej značky Curaprox, ktorá zbiera obrovské skúsenosti už od roku 1940. Ďalšou možnosťou je značka TePe.

Ako používať medzizubné kefky

Okrem zubnej kefky, ktorá sa používa aspoň 2x denne a mení približne po štvrť roku, je potrebné 1x denne (večer) použiť aj medzizubné kefky rôznych šírok (podľa odporúčania zubného hygienika). Tieto špeciálne pomôcky slúžia na dôkladné vyčistenie medzizubných priestorov, na ktoré sa často zabúda. Medzizubné kefky je potrebné vymeniť maximálne po mesiaci.

Prípravky na ústnu hygienu z e-shopu

Objednajte si všetky prípravky na ústnu hygienu pohodlne online! Na e-shope nájdete na jednom mieste zubné aj medzizubné kefky, zubné nite, zubné pasty, ústne vody aj prípravky na bielenie zubov. Zaobstarajte si pre celú rodinu napríklad na rok dopredu a pusťte tak z hlavy neustále dokupovanie. Medzi zastúpené značky s vynikajúcim hodnotením od zákazníkov patria Ecodenta, Swissdent a Listerine.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest