Love Love

Filtrovať
Zľava 65 %  65 %
Zľava 65 %  65 %
Zľava 65 %  65 %
Zľava 65 %  65 %

10x
2 variantov skladom od 0,72

O značke Love Love

Hľadáte darček pre slečnu za skvelú cenu? Máme pre vás tip: veselú sladkú vôňu Love Love. Parfumová značka Love Love oslovuje mladé ženy, ktorých dress codom sú pestré šaty plné flitrov a priehľadných krajok doplnené lodičkami na vysokom podpätku. Vytvárajú príjemné dlhotrvajúce vône vo flakónikoch, ktoré sa vojdu do každej kabelky. Sú vytvarované ako ženský pás a ich farba vystihuje zameranie konkrétnej vonnej kompozície. Podmaňte si každého muža uprostred divokej párty jediným žmurknutím oka vďaka vôni značky Love Love!

Love Love: Hravé vône, ktoré vás dostanú

Francúzska značka Love Love stojí za radom vôní pre mladú generáciu žien, ktoré sledujú najnovšie trendy a užívajú si život plnými dúškami. Vznikla v roku 2011 ako nástupkyňa značky Morgan Love Love De Toi. Nadviazala na úspech jej toaletnej vody Love Love (2005) v nežne ružovom flakóniku ozdobenom motýlikom a zirkónmi. Rozkošný mix ovocných vôní je určený pre dievčatá, ktorým ešte chutia detské sladkosti, zároveň už ale snívajú o svojej životnej láske. Značka Love Love pokračuje v tomto duchu ďalej a ponecháva aj výrazné zdobené flakóny.

At Night a ďalšie parfumy značky Love Love

Vyberte si napríklad Love Love At Night, vôňu pre kráľovnú noci, ktorú v roku 2011 vytvoril skúsený parfumér Fabrice Pellegrin. Fialová farba jej flakóniku symbolizuje zvádzanie pod prikrývkou noci. Ďalšia obľúbená kompozícia Love Music ohromí mladé ženy zanietené pre hudbu. Svoje užívateľky ladí na hudobnú nôtu aj vyobrazenými slúchadlami. „Príjemne sladkastá vôňa za málo peňazí,“ hovorí o nej jedna recenzia. „Kúpil som ju dcére a má veľký úspech, vonia naozaj pekne a dlho,“ stojí v ďalšom hodnotení od pána Jána. Vôňa Shop & Love (2012) je zasa najlepším spoločníkom pre ženy milujúce módu a nakupovanie. Jej trendový oranžový obal zdobí nákupná taška. A radostná letná vôňa Sun & Love (2011) vás naladí na chvíle šťastia pod slnečnými lúčmi…

Doprava:
Platba:
Certifikácia: