Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Laky na nechty

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Laky na nechty

Lak na nechty znamenite doladí vaše líčenie a outfit. Nechtom na rukách i nohách dodá farbu, lesk, okázalosť, ale aj ochranu. Ponuka lakov na nechty je dnes veľmi široká - popri tradičných červených odtieňov sa uplatňujú aj neutrálne, alebo naopak neónové a výrazné vzrušujúce farby. Lak na nechty môže byť púdrový, lososový, béžový, zelený, svetlo modrý, sivý, ružový, čierny, biely ... Záleží len na vašom výbere. Prirodzenú zmyselnosť podporíte rafinovaným skombinovaním laku na nechty a rúžu.

Moderné laky na nechty s ošetrujúcimi zložkami

Súdobé laky nechtom neškodia, naopak, sa o nich starajú (vyskúšajte napríklad spevňujúci lak s kalciom). Navyše vďaka modernému zloženiu, podkladovej starostlivosti a vrchným lakom na nechtoch dobre držia, takže sa môžete tešiť z upravených rúk dlhú dobu. Medzi najlepšie hodnotenélaky na nechty patria produkty značiek Max Factor, Sally Hansen, Bourjois Paris, Astor či Rimmel London.

Vyskúšajte gélové laky na nechty

Novinkou posledných rokov sú gélové laky na nechty, ktoré sa nanášajú jednoducho, niektoré aj bez použitia UV / LED lampy. Vykazujú mimoriadnu odolnosť proti oderu, vydržia neporušené 14 dní aj dlhšie. K dispozícii sú tiež darčekové kazety lakov na nechty - skvelá hračka pre "veľké dievčatá".

Ste temperamentná žena, ktorá sa nebojí vystrčiť pazúriky? Alebo uprednostňujete decentné líčenie? U nás nájdete všetko potrebné pre atraktívne a pestované nechty vo vašom štýle. Nechajte sa nadchnúť trendmi lakov na nechty.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest