Kariéra

Radi by ste sa pridali do nášho tímu? Prezrite si aktuálne otvorené pozície a v prípade záujmu nám pošlite svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou na email: job@elnino.cz

  1. Asistent/ka predaja

Asistent/ka predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poradenstvo a starostlivosť o zákazníkov
  • aranžovanie tovaru a udržiavanie predajne
  • práca s pokladňou a počítačom
  • spolupráca pri chode predajne (príjem tovaru, vybaľovanie, promo akcie …)

Požiadavky na zamestnanca

  • pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity/s maturitou, vhodné i pre absolventa
  • komunikatívne a prezentačné schopnosti
  • nadšenie pre prácu s kozmetikou a parfumami
  • lojalita, spoľahlivosť a precíznosť
  • predajné skúsenosti sú vítané

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zázemie úspešnej spoločnosti v obore
  • prácu v príjemnom a voňavom prostredí v Bratislave (Obchodné centrum CUBICON)
  • zamestnanecké výhody (stravenky, zľava na predávaný sortiment)
  • motivujúce mzdové ohodnotenie