Gucci Guilty Parfumované vody pre ženy

Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Parfumovaná voda Gucci Gucci Guilty je pudrovo-kvetinová vôňa pre modernú ženu, nasledovníčka EdT z roku 2010, v obchodoch dostupná od roku 2019. Bažia po nej ženy odvážne a sexi, ktoré sa rady bavia a dokážu si vychutnať všetko, čo život ponúka. Parfumovaná voda Gucci Guilty je nositeľná celoročne, hlavne pri denných príležitostiach.

Vôňa orgovánu, fialky a pelargónie

Dámsky parfum Gucci Guilty charakterizuje v hornej vrstve ružové korenie, mandarínka a bergamot. S týmito zložkami sa v srdci prepájajú intenzívny orgován, pelargónia, ruža a fialka. Základ vytvára pačuli a jantárová živica, ingrediencie, ktoré na vašej pokožke pretrvajú najdlhšie a presýtia ju zmyselnosťou.

Príbehy spojené s vôňou Gucci Guilty

Užívateľky napísali online: „Dokonalý parfum! Pripomína mi detské pocity pri rozbaľování novej hračky na Vianoce.“ „Krásny celoročný parfum, ktorý je pre mňa spomienkou na babičku. Keď som vyrastala, trávila som s ňou veľa času a vedľa jej domu byl orgován. Keď som niekoľko kvetov odtrhla, dala som ich na stôl. Dom potom voňal orgovánom a cigaretovým dymom — milovala som to. Vôňa Gucci Guilty mi túto atmosféru pripomína: pikantné korenie ako cigarety a ten orgován… Nádhera.“ „Do nášho hostinca prišla zákazníčka, ktorá mala na seb vôňu Gucci Guilty, ako mi neskôr povedala. Nikdy somm necítila nič tak mysteriózne a sexi! Hneď po skončení zmeny som si ju objednala tiež. Je to parfum môjho života.“

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 4.8

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Jarka
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

Výrazná vôňa rozvíjajúca sa celý deň. Výdrž je dlhodobá, ale ja si vôňu aplikujem výlučne na oblečenie a niekedy za usi kde mi po nej voňajú vlasy. Manžel ju miluje.

Iwa
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

Luxusná a netuctová vôňa

  • Zaujímavá luxusná vôňa, ktorá nie je tuctová, aj dobrá výdrž a pekný flakón... pridávam na môj zoznam obľúbených :)

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.

Alternatívy produktu


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest