Ferrari Red Power Ice 3 Toaletné vody pre mužov

2x

Popis produktu

Toaletná voda Ferarri Red Power Ice 3 je intenzívna vôňa pretkaná pikantným korením, ktorému vládne osviežujúci bergamot a grapefruit. Kompozíciu určenú pre moderného muža s aktívnym životným štýlom dopĺňajú vodné tóny a jemné kvetiny. Vôňa Ferrari Red Power Ice 3 vás bude sprevádzať od jari do jesene, cez deň aj večer. Uplatní sa v zamestnaní, pri športe aj v spoločnosti. Iba v zime ju nahraďte silnejším, napríklad orientálnym parfumom.

Športová citrusová vôňa

Pánský parfum Ferrari Red Power Ice 3 zahŕňa svieže tóny plné energie vo všetkých troch vrstvách. Najskôr pocítite grapefruit, bergamot, cassis a koriander. Akonáhle sa po niekoľkých minútach rozvinie srdce vône, zaznamenáte kardamóm a silu vodného živla. Potom si po dobu celých hodín užijete základné tóny medom voňajúcej jantárovej živice, aromatického kosatca a zmyselného bieleho pižma. A spolu s vami aj vaše okolie.

Z čoho sa parfum skladá?

Parfum sa skladá z vonných látok (zvyčajne desiatok), alkoholu a vody. Jednotlivé ingrediencie sa zmiešajú, rozpustia v jemnom liehu a k tomu sa pridá voda, prípadne trochu farbiva. Alkohol je v parfumoch dôležitý hneď dvakrát — zabezpečuje vstrebávanie vonných látok do pokožky a následne aj ich postupné odparovanie. Podľa vzájomného percentuálneho pomeru zložiek sa potom udáva koncentrácia parfumu. Napríklad toaletná voda ako Ferarri Red Power Ice 3 obsahuje štyri až osem percent parfumovej kompozície v koncentrovanom liehu.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Veľmi pekná vôňa :)

Adriana

Objednala som iba "do zásoby" ako budúci darček, pretože bola v zľave. No vôňa ma veľmi prekvapila, je úžasne svieža, veľmi mi pripomína Christian Dior Homme Cologne, ktorá je 6x drahšia. Je pánska, ale v lete ju kľudne použijem aj ja ako dokonalé osvieženie.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: