EP Line

Filtrovať

O značke EP Line

Značka EP Line našla svojich priaznivcov predovšetkým u najmenších zákazníkov. Dizajn produktov značky EP Line vašim najmenším jednoducho padne do oka na prvý pohľad. Kozmetické produkty značky EP Line vynikajú nielen vôňou, ale aj hravým obalom. Ak vaše deti milujú známe animované postavičky, ako sú napríklad obľúbení hrdinovia z Ľadového kráľovstva, Macka Puf, či zo Shreka, značka EP Line je pre ne jasná voľba.

Hravá kozmetika

Značka EP Line je určená primárne deťom, či už tým najmenším, alebo teenagerom, preto tiež ponúka prírodné, šetrné zloženie kozmetických produktov. Sortiment zábavných a hravých kozmetických produktov EP Line prináša nielen sprchovacie gély, zubné pasty a šampóny, ale aj obľúbené toaletné vody, dezodoranty, alebo napríklad peny na holenie.

Pre deti to najlepšie

Kozmetické produkty EP Line, ktoré sú vyrobené v EÚ, sú plné prírodných zložiek i detských postavičiek, neobsahujú však parabény ani sulfáty. Všetky výrobky EP Line s obľúbenými detskými hrdinami sú dermatologicky testované a nesú certifikáty, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy EÚ.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: