Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

CC krémy

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente CC krémy

Zoznámte sa s úžasným multifunkčným prípravkom, ktorý vtrhol na svetový trh pod názvom CC krém. Možno už správne tušíte, že tento kozmetický zázrak preberá žezlo od legendárnych BB krémov a má v porovnaní s nimi ešte ďaleko vyššie ambície. Skratka CC znamená Color Control, niekedy aj Color Correcting a napovedá, že hlavným cieľom CC krému bude farebne zjednotiť pokožku. Účinkov je ale omnoho viac!

Prečo milujeme CC krémy?

Pretože dokážu perfektne zjednotiť a rozjasniť našu pleť, majú exkluzívne krycie schopnosti a vďaka účinkom starostlivosti efektívne predchádzajú nedokonalostiam. CC krémy tiež spravidla obsahujú SPF faktor, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Vzhľadom na toľko rôznych účinkov CC krém zastúpi hneď niekoľko kozmetických prípravkov, ako sú napríklad denný krém, opaľovací prípravok, make-up, korektor a púder. Jeho nanesením teda šetríte nielen čas, ale aj peniaze. Namiesto množstva produktov si tak teraz vystačíte len s jediným CC krémom.

Ďalšie výhody CC krémov

CC krémy vás milo prekvapia svojou ľahkou textúrou, ktorá sa jednoducho nanáša aj rozotiera. Neusádza sa vo vráskach a póroch a vydrží perfektne po dlhé hodiny. Keď budete premýšľať, akú kozmetiku si zbaliť na dovolenku, odpoveďou je CC krém. Vyskúšajte ho ešte dnes a stavíme sa, že si ho okamžite zamilujete.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest