Caudalie

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Caudalie

Doprajte si kozmetiku využívajúcu hroznové semienka s najsilnejšími antioxidantmi na svete! Francúzska značka Caudalie je pevne spätá s vinárskymi koreňmi jej zakladateľov. Napokon aj názov Caudalie je vinársky termín. Označuje jednotku merania času, počas ktorého sa chuť vína udrží na podnebí po jeho ochutnaní.

Caudalie: Kúzlo starostlivosti zo srdca francúzskych viníc

Luxusná značka Caudalie sa preslávila patentovanou technológiou proti predčasnému starnutiu pleti. Jej príbeh sa ovíja od roku 1995, keď manželia Mathilde a Bertrand Thomasoví objavili v Bordeaux mimoriadnu silu viniča a hrozien pri starostlivosti o pokožku. Pri vývoji svojich kozmetických produktov používajú aj ďalšie špičkové ingrediencie pochádzajúce z čistej prírody (rastlinné oleje, vosky, maslá, éterické oleje, kvetinové a botanické vody, rastlinné a ovocné extrakty...). V produktoch Caudalie naopak nenájdete parabény či iné potenciálne škodlivé konzervanty, dráždidlá, prísady živočíšneho pôvodu ani minerálne oleje. Firma priebežne plní aj svoje ekologické záväzky spočívajúce v obnove lesov a v ochrane stromov. Nechajte sa zlákať!

Tipy na kozmetiku značky Caudalie

V sortimente značky Caudalie je najvyhľadávanejší jemný peelingový krém na citlivú pleť, hydratačný a upokojujúci pleťový toner, hydratačné masky, krémy a séra pre všetky typy pleti, čistiaci gél na aknóznu pleť alebo nočný rozjasňujúci krém proti pigmentovým škvrnám. Záujmu sa tešia aj jemné sprchovacie gély, napríklad s vôňou ruže či bergamotu. K celosvetovo najpredávanejším výrobkom patrí sérum aj celý rad Caudalie Vinoperfect, obnovujúci prirodzený jas pokožky vďaka vzácnej miazge vytekajúcej zo stoniek viniča.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest