Antonio Puig Quorum Toaletné vody pre mužov

11x
Predpokladané doručenie
v stredu - 08.04.

Zľava 19 %  19 %
Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
14,06 € 11,39

Zľava 26 %  26 %
Skladom > 10 ks
7,05 € 5,19
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Antonio Puig Quorum je pre tých, ktorí milujú vôňu kože a tabaku. Pre mužov, ktorí sa neboja veľkých rozhodnutí a robia veci na 100%. Antonio Puig Quorum je ostrá, drevitá, suchá vôňa.

Hodnotenie 3.4
  • 63 %zákazníkov odporúča
  • 11hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 11x


Starý pes

Dnes som ju testoval. Neviem ju ihneď chváliť, ale ani haniť. Je to taký Dr. Hyde. Chvíľu sa mi páči a potom zas nie, je to ako na hojdačke. Áno je to také retro, ale nie je to zlé a napokon čo by som chcel za 12 ojro? Výdrž výborná, pokojne by som si ju kúpil. Je málo vôní v tejto cene s takou výdržou, možno si ju v zime objednám. Do mrazu by nemusela byť zlá. Dobrá cigara a koňak od Godeta by ju mohli zjemniť.

nekupovat naslepo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • silná, výrazná vůně
  • nic pro mladší ročníky, těžká vůně kůže a tabáku, přirovnal bych k výrazu "dědečkovská vůně". Ovšem komu takové vůně nevadí-klidně si jí může koupit i 20letý mladík, i když ............
Karel

Total old school. Toto je opravdu retro, něco mezi barbusem a pitralonem, odér pro důchodce :-) Tuto „vůni“ opravdu NE!!!!!!!!

equilibrium

...keď som bol malý, ( to už bolo dávno), tak som chodil s dedkom do holičstva...vždy, keď som tam vstúpil, tak tam bol neznesiteľný pach mydla, barbusu a cigaretového dymu...presne tak "vonia" Quorum

Petra

Bomba, neuvěřitelná cena a parfém, který vám střelí do nosu, silný po celý den, vůně pro chlapy, žádná vodička alá unisex, který teď frčí. Kdo má rád Ralph Lauren polo, Jaguar Jaguar, ať neváhá !


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: