Tiffany & Co.

Filtrovať
Zľava 56 %  56 %

kvetinová
10x
5 variantov skladom od 51,99
Zľava 8 %  8 %

Skladom 1 až 3 ks 27,29 € 25,17 (-8%)
Zľava 22 %  22 %

orientálno-kvetinová
1x
Skladom > 10 ks 89,67 € 69,98 (-22%)

O značke Tiffany & Co.

Značka Tiffany & Co. je svetoznáma prvotriednymi klenotmi, typickou tyrkysovou farbou Tiffany blue, filmom Raňajky u Tiffanyho, návrhármi zvučných mien a tiež pôsobivými parfumami. Všetko od značky Tiffany & Co. dýcha luxusom. Neváhajte a vyberte si ju. Aj vôňa sa môže stať vaším najkrajším šperkom!

Tiffany & Co.: Exkluzívne šperky a parfumy

Ikonická americká značka Tiffany & Co. vznikla už v roku 1837. Jej zakladateľ Charles Lewis Tiffany bol tiež prezývaný „Kráľ diamantov.“ Ako preslávený zásnubný prsteň Tiffany Setting, tak aj ďalšie šperky od tejto spoločnosti sprevádzajú jedinečné životné okamihy miliónov ľudí po celom svete. Značku Tiffany & Co. so slávnym obchodom na 5. Avenue si obľúbili tiež americkí prezidenti, európske šľachtické rody, majitelia nadnárodných firiem či celebrity ako Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor, Jacqueline Kennedy Onassis, Anne Hataway, Natalie Portman, Angelina Jolie,… Prvé vône Tiffany for Women a Tiffany for Men sa objavili na trhu v 80. rokoch 20. storočia a čoskoro ich doplnili ďalšie znamenité kompozície.

Tip na parfumované vody Tiffany & Co.

Otestujte napríklad iskrivú dámsku kvetinovú parfumovanú vodu Tiffany & Co. (2017). „Nádherná vôňa, ľahká a zároveň neprehliadnuteľná, originálna,“ hovorí o nej pani Ivana. „Luxusná záležitosť – úplne super. Vyskúšala som mnoho vysokokvalitných vôní – ale táto ma dostala,“ pridáva sa pani Jitka. Užívateľky sa však zhodujú na kratšej trvanlivosti parfumovanej vody. V takom prípade odporúčame pokožku najskôr premazať neutrálnym prípravkom, napríklad kokosovým olejom. Premastená pleť udrží vonné esencie dlhšie. Vôňa Tiffany & Co. je k dispozícii tiež v darčekovej kazete spolu s mini cestovnou verziou a telovým mliekom. Získate ju v typickej tyrkysovej krabičke Tiffany & Co. – symbole lásky, prepychu a nadčasovej elegancie. A ešte vybrúsenejším diamantom vo svete vôní je pižmovo-kosatcová parfumovaná voda Tiffany & Co. Intense (2018). Má rovnako priaznivé ohlasy, podľa ktorej disponuje solídnou výdržou 6 až 8 hodín.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: