Elizabeth Arden Green Tea Telový sprej pre ženy 236 ml

štítky: Telový sprej
Kód produktu: 91926 Skladom > 10 ks
7,72 € Ušetríte 0,87 € (11%)
6,85
Predpokladané doručenie
vo štvrtok - 27.02.
Predpokladané vyzdvihnutie
od štvrtka - 27.02.

Popis produktu

Telový sprej Elizabeth Arden Green Tea vzrušuje zmysly, posilňuje telo a povzbudzuje ducha. Harmonicky spája prírodné zložky a vytvára povznášajúce zážitky. Green Tea je skvelá letná osviežujúca vôňa do kabelky, ktorú si obľúbili aj hollywoodske hviezdy. Vznikla v roku 1999 a od tej doby je stále žiadaná. Má aj mnoho českých pochvalných recenzií, napríklad: „Vôňu Green Tea používam už roky a som s ňou veľmi spokojná. Je vhodná na každodenné nosenie. Využívam ju hlavne v lete. Odporúčam.“

Energizujúci zelený čaj a citrusy

Ľahký parfum Elizabeth Arden Green Tea — telový sprej vás privíta energiou citróna, bergamotu, pomarančovej kôry, rebarbory a rasce. Po chvíľke už ucítite kľúčový zelený čaj a spolu s ním mätu, jazmín, karafiát, fenikel a zeler. Základ je v znamení afrodiziakálnej ambry, evernie a pižma. Telový sprej Green Tea predstavuje ľahkú vôňu, ktorou sa môžete nastriekať od hlavy až k pätám, a to bez toho, aby ste kohokoľvek obťažovali. Nemusíte sa obávať ani stôp na oblečení.

Slávna dámska vôňa Green Tea

Slávna dámska vôňa Green Tea od legendárnej americkej značky Elizabeth Arden je stvorená pre biely deň aj žiarivý večer. Green Tea prináša náladu okamihu v noci pod šírym nebom s hviezdami. Spomienky spojené s očarujúcou vôňou zeleného čaju a citróna vás budú sprevádzať celým životom. Okrem parfumovanej vody a ďalšej kozmetiky si teraz môžete vybrať aj telový sprej Elizabeth Arden Green Tea.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: