Získajte fľašu na pitie k nákupu značky Panthenol Omega!

Essence de Parfum

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Essence de Parfum

Chcete sa stále cítiť ako hviezda? Dovedie vás k tomu Essence de Parfum, čistý parfum, luxusná koncentrovaná vôňa pre slávnostné okamihy a osobnosti, ktoré sa neboja vystúpiť z davu. Osloví toho, kto stavia pri výbere parfumu na výnimočnosť. Essence de Parfum sa hodí aj ako darček pre elegantnú dámu na mimoriadnu príležitosť, napríklad k životnému jubileu alebo výročiu svadby.

Zaradenie Essence de Parfum

Essence de Parfum sústreďuje viacero vzácnych vonných látok, ako je zvyčajné. Všeobecne parfumy obsahujú 16-30 % parfumovej konzistencie v koncentrovanom liehu a sú silnejšie ako parfumované vody (Eau de Parfum, 8–15 %) a toaletné vody (Eau de Toilette, 4–8 %). Essence de Parfum najlepšie vynikne v chladnejšom ročnom období a pri spoločenských príležitostiach. V podobe preslávenej kvapky za uchom sa však dá krásne nosiť aj cez deň...

Tipy na Essence de Parfum

Vašej pozornosti by nemala uniknúť kompozícia Essence de Parfum Christian Dior J´adore L´Or – populárna vôňa J´adore v silnejšej, zvodnejšej a tiež trvanlivejšej verzii. Otvára ju magické kúzlo ručne zbieraného jazmínu a ruže z francúzskeho Grasse, ktorá sa pozvoľna premieňa v elegancii bôbov tonky a tahitskej vanilky v srdci. Afrodiziakum ako základ ovláda ambra, labdanum a pačuli. Táto Essence de Parfum od slávnej francúzskej značky Christian Dior nádherne doladí váš outfit so zlatými šperkami. Výlučným dielom je aj Essence de Parfum Jean Paul Gaultier Classique – intenzívna orientálna kvetinová vôňa založená na kontrastnom spojení jemne štipľavého zázvoru a sladkej vanilkovej šľahačky. Všetko obklopuje zmyselné kašmírové drevo.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: