Essence de Parfum

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Essence de Parfum

Chcete sa stále cítiť ako hviezda? Dovedie vás k tomu Essence de Parfum, čistý parfum, luxusná koncentrovaná vôňa pre slávnostné okamihy a osobnosti, ktoré sa neboja vystúpiť z davu. Osloví toho, kto stavia pri výbere parfumu na výnimočnosť. Essence de Parfum sa hodí aj ako darček pre elegantnú dámu na mimoriadnu príležitosť, napríklad k životnému jubileu alebo výročiu svadby.

Zaradenie Essence de Parfum

Essence de Parfum sústreďuje viacero vzácnych vonných látok, ako je zvyčajné. Všeobecne parfumy obsahujú 16-30 % parfumovej konzistencie v koncentrovanom liehu a sú silnejšie ako parfumované vody (Eau de Parfum, 8–15 %) a toaletné vody (Eau de Toilette, 4–8 %). Essence de Parfum najlepšie vynikne v chladnejšom ročnom období a pri spoločenských príležitostiach. V podobe preslávenej kvapky za uchom sa však dá krásne nosiť aj cez deň...

Tipy na Essence de Parfum

Vašej pozornosti by nemala uniknúť kompozícia Essence de Parfum Christian Dior J'adore L'Or – populárna vôňa J'adore v silnejšej, zvodnejšej a tiež trvanlivejšej verzii. Otvára ju magické kúzlo ručne zbieraného jazmínu a ruže z francúzskeho Grasse, ktorá sa pozvoľna premieňa v elegancii bôbov tonky a tahitskej vanilky v srdci. Afrodiziakum ako základ ovláda ambra, labdanum a pačuli. Táto Essence de Parfum od slávnej francúzskej značky Christian Dior nádherne doladí váš outfit so zlatými šperkami. Výlučným dielom je aj Essence de Parfum Jean Paul Gaultier Classique – intenzívna orientálna kvetinová vôňa založená na kontrastnom spojení jemne štipľavého zázvoru a sladkej vanilkovej šľahačky. Všetko obklopuje zmyselné kašmírové drevo.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest