Calvin Klein Eternity Flame For Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Kód produktu: 89731 Nie je skladom Strážiť produkt

Popis produktu

Parfumovaná voda Calvin Klein Eternity Flame je príjemne sladkastá zmes iskrivého ovocia a jemných kvetín na orientálnom základe. Očarujúca parfumovaná voda vyjadruje lásku, vášeň a nesie v sebe silu slnka. Hlbokú chypre vôňu Eternity Flame vytvoril pre značku Calvin Klein skúsený parfumér Laurent Le Guernec, ktorý sa rád inšpiruje tradíciami sústredenými v legendárnom francúzskom mestečku Grasse. Modernú parfumovanú vodu vynosíte celoročne.

Labdanum - kľúč ku zmyselnosti

Ženský parfum Calvin Klein Eternity Flame vstúpil na svetový trh v roku 2019. Na čo sa v ňom môžete tešiť? Hornú vrstvu charakterizuje šťavnatá mandarínka, stred kvety hrášku a základ labdanum. Táto hojne používaná živica pochádza z rastliny Cist Ladova (Cistus ladanifer), ktorá rastie na juhu Európy a severe Afriky. Predtým sa zbierala z kozej srsti, na ktorej sa usadila po pastve zvierat okolo týchto rastlín. Dnes už existujú špeciálne drevené nástroje. Zmyselné labdanum vonia po lese a sušenom ovocí. Jednoduché, ale vytríbené zloženie dámskej vône Eternity Flame vám zaručí každodennú eleganciu.

Vyskúšajte tiež pánsku verziu

Dámska toaletná voda Calvin Klein Eternity Flame vznikla zároveň s rovnomennou pánsku toaletnou vodou. Mužskej verzii vládne ananás, energia rozmarínu, jantárová živica, labdana a koža. Zlaďte sa s partnerom pomocou famózneho vonného dua Eternity Flame! Stanete sa párom, ktorý nikto neprehliadne.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Eternity je naozaj večná. Tento parfum, ktorý sa predáva - verte neverte! - už od roku 1988, sa stal skutočnou klasikou. V zložení boli za tú dobu urobené menšie zmeny, ale základ Eternity, svieža zmes kvetinových a zelených tónov, bola nadčasová už v čase svojho vzniku.

 


V osemdesiatych rokoch bývalo vo zvyku dávať do parfumov veľa zložiek - celé kytice kvetov, citrusy, dreva, niekoľko druhov mošusu. Preto boli často ťažké a tak komplexné, že niekedy obťažovali. Mnoho žien preto vítalo módnu sviežu vlnu, ktorá v 90. rokoch zachvátila celý parfumový priemysel. Eternity bola, podobne ako o niečo neskôr L'Eau d'Issey alebo Eau Parfumée au Thé Vert, jednou z prvých moderných lastovičiek.

 

Eternity je komplexnejšia. Obsahuje zelené tóny a kvety, ktoré tiež majú zelený podtón: konvalinky, ľalie, frézie alebo karafiátu, ktoré Eternity pridáva svoju typickú korenenosť. Pridajte bylinky (šalvia a nechtík), púdrový heliotrop, fialky, narcisky ... Už máte jasnú predstavu? Nie? Niet divu, je toho veľa. Skúste si predstaviť, že všetky vypísané zložky sú zliate v jednu kvetinovo zelenú harmóniu s vodným nádychom. Pokiaľ na vás niektorý tón dýchne výraznejšie, budú to zrejme zelené listy, konvalinky a kvapky rosy na kvetoch v rozkvitnutej záhrade.

 

Eternity by som odporúčala pred zakúpením vyskúšať. Keby sa vám páčila, ale niečo vám v nej nevyhovovalo, skúste niektorú z mnohých ďalších variácií: Eternity Aqua, Eternity Now  alebo každoročné letné limitky.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie
Doprava:
Platba:
Certifikácia: