Yankee Candle

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Yankee Candle

Zoznámte sa s Yankee Candle, najznámejším výrobcom vonných sviečok a ďalších bytových vôní všetkých čias.Voňavé sviečky s veľmi dlhou dobou horenia sú obľúbené predovšetkým pre prekrásne vône, ktoré dokážu akýkoľvek dom či byt premeniť v útulný domov. Vyberajte z vôní sviežich citrusov, voňavej vanilky, aromatickej levandule alebo napríklad čerstvo vypranej bielizne. Yankee Candle už 50 rokov poháňa vášeň pre jedinečné vône, ich prvá sviečka pritom vznikla skôr vďaka náhode. Zapáľte si svoju obľúbenú sviečku a prečítajte si neuveriteľný príbeh amerických sviečok a voskov Yankee Candle.

Yankee Candle: Dokonalý príklad amerického sna

Blížili sa Vianoce roku 1969 a 16-ročný stredoškolák Mike Kittredge nemal peňazí nazvyš. Keď vymýšľal, čo nadelí pod stromček svojej mamičke, pohľad mu padol na detské voskovky. Skúsil ich roztaviť, vzniknutú hmotu nalial do prázdneho kartónu od mlieka, pridal knôt a vytvoril sviečku, ktorá neskôr tak zaujala susedku, že za ňu neváhala zaplatiť celý dolár a pár centov. Zarobené peniaze Mike investoval do poriadneho vosku a vznikli ďalšie dve sviečky, z ktorých jedna konečne našla svoje miesto pod vianočným stromčekom, druhú mladý podnikateľ opäť predal a započal tak úspešný proces výroby sviečok a ich predávanie priateľom a známym. Keď po pár rokoch vosky a sviečky zaplnili celú garáž a povalu v dome jeho rodičov, Mike presídlil do neďalekých bývalých papierní a najal si pár pomocníkov, vďaka ktorým mohla výroba odštartovať naplno. Od roku 1983 sídli továreň aj vyhľadávaná podniková predajňa v meste South Deerfield, kde v dnešnej dobe Yankee Candle vyrába okolo 75 miliónov sviečok za rok.

Preče práve sviečky Yankee Candle?

50-ročné know-how: Yankee Candle úplne presne vie, ako vyrobiť perfektnú vonnú sviečku a vniesť krásnu vôňu aj do vášho domova.

V týchto sviečkach nájdete najvyšší možný podiel vonných olejov, sviečky vďaka nim voňajú od prvého zapálenia až do posledného zaplápolania plamienka.

Bezkonkurenčná kvalita vás nikdy nesklame.

Yankee Candle používa najkvalitnejšie suroviny. Od precízne opracovaného skla cez rafinovaný parafín a vonné oleje až po 100 % bavlnené knôty.

Z neuveriteľne širokej ponuky sviečok si každý vyberie svoju favoritku.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest