Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Trussardi Black Extreme Toaletná voda pre mužov 100 ml

Nie je skladom   |  (ID: 45417)
33,40

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: 47324)
23,40
Skladom   |  (ID: 45416)
23,30
          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 45415)
18,17

Popis produktu

Sila, vášeň a odvaha, to všetko je ukryté v pánskej vôni Trussardi Black Extreme. Parfém Black Extreme predstavuje moderného muža, ktorý je sám sebou, rád prekonáva prekážky a chce ukázať svoju pravú osobnosť.
Bohaté zloženie ponúka sviežu citrónovú vôňu, ktorá sa mieša s morskými tónmi. Srdcom prestupuje nádych sladkej slivky a kosatca. Drevitý základ kombinuje hrejivé drevo a intenzívnu vôňu kože.
Odpútajte sa od všedných vecí a zažite niečo nové. Získajte pocit nekonečnej sviežosti a sily. Energizujúca pánska vôňa Trussardi Black Extreme Vás pohltí už od samotného začiatku.

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 3x)

  • 60 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Ivan

super vôňa


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: