Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Reminiscence Rem Toaletná voda 100 ml unisex

          
Skladom   |  (ID: 82448)
30,99
Doručíme
K osobnému odberu

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: 54725)
25,20
          
Skladom   |  (ID: 105899)
19,80
Skladom   |  (ID: 128307)
14,40

Popis produktu

Niektoré voňavé diela proste nestarnú! Rovnako ako nadčasová toaletná voda Reminiscence Rem, kvetinovo-akvatická vôňa pre ženy aj mužov, uvedená v roku 1996. Prečo je to tak? Je presýtená životodarnou morskou nôtou a obsahuje aj zvodné stopy ruže, bylín, pižma a vanilky. To všetko v podaní s mocou oblažiť ženské aj mužské zmysly. Toaletná voda Reminiscence Rem rafinovane spája ohromujúcu sviežosť s eleganciou a nádychom vintage. Zdieľajte doma túto vôňu, kombinujte ju s vašou osobnou chémiou a vyjadrite tak sami seba...

Prečo pridať do zbierky parfum Reminiscence Rem?

  • vzrušujúca unisex toaletná voda na letné dni,
  • azúrový flakón evokujúci morské vlny,
  • v hlave morská voda, orgován, jazmín a ruža,
  • v srdci stredomorské seno písakvice a pačuli,
  • v základe tonkové bôby, sexy pižmo a vanilka,
  • doplnok navodzujúci atmosféru dovolenky pri mori.

Rem - toaletná voda mnohých tvárí. Zistite sami!

Francúzska značka vôní a šperkov Reminiscence teší svet už od roku 1970. ,,Mám veľa parfumov napodobňujúcich vôňu pláže či mora, ale Rem je zo všetkých najrealistickejšia," stojí v jednej z recenzií. ,,Pre mňa je to majstrovské dielo," hovorí ďalšia používateľka. ,,Toaletná voda Rem nie je vždy rovnaká. Záleží na vlhkosti, na teplote, na pH, neviem... Niekedy sa prejaví ako divoká príroda, inokedy ako rozbúrené more. Je potrebné nechať ju vyvetrať, a potom si znova užívať jej nezameniteľné vône." A názor do tretice: ,,Tento parfum vonia jemne, čisto a modrá mu pristane."

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: