Calvin Klein Eternity Moment Parfumovaná voda pre ženy 30 ml

98x
Kód produktu: 508 Skladom > 10 ks
13,59 € Ušetríte 2,83 € (21%)
10,76
Predpokladané doručenie
v stredu - 15.04.
Ďalšie varianty pre Calvin Klein Eternity Moment Parfumovaná voda
95,90 € 20,78

Popis produktu

Práve jeden moment môže všetko zmeniť - moment, keď sa zamilujete. Šťastný úsmev mladej herečky Scarlett Johansonovej - tváre sviežo kvetinovej Eternity Moment - presne vystihuje inšpiráciu z okúzlených pohľadov, zrýchleného tepu, pocitu, keď sa nohy už-už odlepujú od zeme. Parfém Calvin Klein Eternity Moment je zahalený do jednoduchého flakónu jemnej ružovej farby.

Hodnotenie 4.3
  • 88 %zákazníkov odporúča
  • 98hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 98x


Adéla Bartlová

Eternity je naozaj večná. Tento parfum, ktorý sa predáva - verte neverte! - už od roku 1988, sa stal skutočnou klasikou. V zložení boli za tú dobu urobené menšie zmeny, ale základ Eternity, svieža zmes kvetinových a zelených tónov, bola nadčasová už v čase svojho vzniku.

 


V osemdesiatych rokoch bývalo vo zvyku dávať do parfumov veľa zložiek - celé kytice kvetov, citrusy, dreva, niekoľko druhov mošusu. Preto boli často ťažké a tak komplexné, že niekedy obťažovali. Mnoho žien preto vítalo módnu sviežu vlnu, ktorá v 90. rokoch zachvátila celý parfumový priemysel. Eternity bola, podobne ako o niečo neskôr L'Eau d'Issey alebo Eau Parfumée au Thé Vert, jednou z prvých moderných lastovičiek.

 

Eternity je komplexnejšia. Obsahuje zelené tóny a kvety, ktoré tiež majú zelený podtón: konvalinky, ľalie, frézie alebo karafiátu, ktoré Eternity pridáva svoju typickú korenenosť. Pridajte bylinky (šalvia a nechtík), púdrový heliotrop, fialky, narcisky ... Už máte jasnú predstavu? Nie? Niet divu, je toho veľa. Skúste si predstaviť, že všetky vypísané zložky sú zliate v jednu kvetinovo zelenú harmóniu s vodným nádychom. Pokiaľ na vás niektorý tón dýchne výraznejšie, budú to zrejme zelené listy, konvalinky a kvapky rosy na kvetoch v rozkvitnutej záhrade.

 

Eternity by som odporúčala pred zakúpením vyskúšať. Keby sa vám páčila, ale niečo vám v nej nevyhovovalo, skúste niektorú z mnohých ďalších variácií: Eternity Aqua, Eternity Now  alebo každoročné letné limitky.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

  • spokojnosť
  • žiadna

  • Príjemná, decentná] enská vôňa za super cenu.
Anonymné

Odporúčam ale zo zahraničia

  • Vôňa je perfektná
  • Ale treba kúpiť v zahraničí lebo táto má krátku vydrž!

  • Veľmi príjemná, trochu sladšia vôňa. Prijateľná cena k množstvu voňavky. Kvalitná vôňa.
  • Krátka výdrž.

ok


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: