Pivonkové parfumy

Okúzľujúca vôňa pivoniek dokáže prevoňať celú izbu. Či už ide o čerstvo natrhané kvety, alebo pivonkový parfum, ich vôňa je veľkolepá. Svieža, čistá a povznášajúca. Nezameniteľná s ostatnými kvetinami. Pripravte sa na exkluzívny čuchový zážitok a nespočetné množstvo obdivných otázok, čím že to tak krásne voniate.

Chcem vedieť viac o pivonkových parfumoch.


Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Pivonkové parfumy

Veľkolepé kvety prekrásnych farieb vás budú svojou jemnou vôňou pozývať, aby ste pristúpili bližšie. A rovnako fungujú aj pivonkové parfumy. Svieža kvetinová vôňa sa často stáva predmetom zvedavých otázok, čím že to tak krásne voniate, alebo aký na sebe práve máte parfum. Kvety pivoniek môžu byť ozdobou každej záhrady, parfumy s vôňou pivoniek sa zase stávajú ozdobou všetkých parfumérií. Už ste mali tú česť?

Tradičné, liečivé a plné symboliky

Pivonky sú prekrásne kvetiny s veľmi dlhou tradíciou, starovekí Číňania ich pestovali už niekoľko storočí pred naším letopočtom, a ešte dlho potom sa v tejto krajine pivonky považovali za národnú kvetinu. Osvedčili sa v tradičnej čínskej medicíne, v ktorej sa dodnes používajú ako liek na rôzne ťažkosti, ako sú napríklad bolesti hlavy, brucha či astma. Miestna kvetinová symbolika spája pivonky s pozitívnymi charakterovými vlastnosťami, trebárs s odvahou a ušľachtilosťou.

Nie je prekvapením, že sa v priebehu rokov pivonky rozšírili do celého sveta a stali sa jednou z najpopulárnejších kvetín. Úžasne sa vynímajú v kyticiach, často ich vídavame aj v svadobných kyticiach. Nevesty totiž veria, že pivonky sú predzvesťou šťastného manželstva. Rozhodne sa im nedá uprieť skvelá výdrž. Rezané kvety vydržia vo váze trebárs aj týždeň. A ak sa niekedy rozhodnete pestovať pivonky vo svojej záhradke, pripravte sa na to, že vás s veľkou pravdepodobnosťou prežijú. Pri správnej starostlivosti budú pivonky zdobiť kvetinové záhony pokojne až 100 rokov.

Ako voňajú pivonkové parfumy?

Čerstvo natrhané kvety pivoniek dokážu prevoňať celú izbu. A keď práve nie je sezóna, ľudia ich vôňu vyhľadávajú prostredníctvom pivonkových parfumov, alebo napríklad vonných sviečok. Vôňa pivoniek je totiž jednoznačne okúzľujúca. Svieža, čistá, povznášajúca kvetinová vôňa. Niektoré sa podobajú ružam, iné majú citrusové podtóny, niektoré sú nasladlé a iné zase ľahko korenené.

Parfuméri ich radi miešajú s ostatnými kvetinovými ingredienciami, najmä s ružami. K ďalším osvedčeným kombináciám patrí ovocie, korenie a pižmo. Výsledkom sú jedinečné ženské vône, ktoré dokážu uchvátiť nejeden vycibrený nosík. Vyberte si z pivonkových parfumov!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest