Získajte fľašu na pitie k nákupu značky Panthenol Omega!

Abercrombie & Fitch First Instinct Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Skladom   |  (ID: 82711)
21,54
Doručíme
K osobnému odberu
Skladom   |  (ID: 89311)
28,33

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: 80138)
21,90
Skladom   |  (ID: 128160)
16,55

Popis produktu

Zamotajte hlavu mužovi svojho srdca s vôňou parfumovanej vody pre ženy Abercrombie & Fitch First Instinct, ktorá sa prvýkrát na pultoch obchodov objavila v roku 2017. O tom, že je voňavý koncert učinenou esenciou ženskosti, svedčí aj dizajn flakónika v jemnej ružovej farbe aj samotné zloženie založené na aróme šťavnatého ovocia a vôni kvetín. Bude to láska na prvé privoňanie?

Kvetinovo-ovocná vôňa

Nechajte sa uniesť úvodnými akordmi, ktoré patria osviežujúcej aróme grapefruitu, exotickej vôni maracuje a dychvyrážajúcim tónom magnólie. Aj v srdci parfumovanej vody sa vynímajú kvetiny. Vydajte sa do stredu rozkvitnutej záhrady a vnímajte plnými dúškami duet kvetov pomarančovníka a orchideí. A záver? Unesie vás na vlnách zmyselnosti vďaka žiarivému jantáru a tonke. Ženskosť je jednou z najkrajších ozdôb žien, podčiarknite ju s vôňou parfumovanej vody Abercrombie & Fitch First Instinct.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 67 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Vzorku parfumu som dostala pri kupovaní iného parfumu pre syna . A veľmi sa mi zapáčila jeho vôňa . Som s ním veľmi spokojná a teším sa mu .


Katarína

Nádherná sladká, ale sexy sladká návykovka, troška mi pripomína Hollister Wave. Veľmi pekne sa rozvinie, za mňa 10 hviezdičiek.

  • Krásny flakón, dobrá cena, nenormálny obsah
  • rýchle dodanie

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: