Yves Saint Laurent Rive Gauche Toaletné vody pre ženy

19x
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Rive Gauche je stav mysle, postoj k životu, životný štýl. Rive Gauche stelesňuje vôňu úplne nezávislej a slobodomyseľnej ženy. Je slobodná, sexi a nepredvídateľná. Rive Gauche si drží svoju výnimočnú moc i originálny flakón. Rive Gauche je kvetinová, aldehydové vôňa so suchým, chyprovým základom. Má jemné, ženské, kvetinové srdce, ktoré však nevonia otvorene - musíte si ho nájsť medzi všetkými tými mydlovými, drevnatými a jesennými tónmi. Rive Gauche je nenápadná elegancia pre ženy, ktorým sa nepáčia prvoplánové a pekné vône.

Hodnotenie 4.0
  • 81 %zákazníkov odporúča
  • 19hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 19x


evuliena

Luxusná, prepracovaná kompozícia klasickej parfumérie.

  • Dosť dlho som zisťovala, čo nosia ženy, parfum ktorých sa mi strašne páčil. Niektoré si nevedeli spomenúť ako sa volá, niektoré to nazvali šanel.... Rive Gauche mi odporučil muž, ktorý ho poznal a na ženách sa mu tiež páčil. A tak som zistila, že je to vôňa, po ktorej pátram.
  • Francúzska elegancia.Ak ste fanúšikom Chanel 19, Chanel Cristalle, Aromatics Elixir či Wrappings, neobávajte sa ísť do nej naslepo tak ako ja. Bonusom je neobvyklý luxusný kovový flakón, pôsobí tak trochu nedostupne - ako keď sme závistlivo pozerali na obrázky v luxusných časopisoch dovezených za totáča z kapitalistickej cudziny:-
Denisa K.

Aldehydovky mojej pokožke "sedia", a táto je vydarená!! Krásna, elegantná, netuctová.... Na toaletku slušná výdrž, ale aj keď je do určite miery podobná Lanvin Arpege, v porovnaní s Lanin Arpege (v čiernom flakóne) sa mi zdá brilantnejšia, precíznejšia "namixovaná a doladená", výdrž je tiež lepšia. Okolie ju veľmi chváli a je vhodná aj do práce, jemná elegancia..... Pánska verzia je však podľa mňa ešte úžasnejšia, u môjho manžela č. 1!!!!

Tento parfe doporučila mně kamaradka.Jsem spokojena.Velice mně libil.

  • Velice mně libil.Podobný je Klima.Doporučuju.
Bára

Zarážející podoba s Lanvin Arpege....klasický, černý flakón. (ne Arpege D´Eclat !!) Já jej vlastním, ale nějak jsem na něj pozapomněla a v nadšení z Rive Gauche jsem pořídila 100ml oné krásné vůně. Až se zpožděním jsem si této podoby všimla.... Nu což. Postupně unosím obě. Mám nástupnici v dceři...a i když "klasiky" jsou těžký kalibr, docela se pročuchala k těžkým vůním. Zatím je nenosí...ale voní jí, a jednou si je začne "oblékat". Krásné voňavé léto všem!

Jana

Já mám sice ráda spíš svěží vůně, ale jsou dny, kdy mám chuť přesně na Rive Gauche. Když jsem si ji v parfumerii stříkla na ruku, tak mi problesklo hlavou "tak tohle ne", za chvíli jsem ucítila tak úžasnou vůni, že jsem už jen přičichávala a přičichávala a ............ koupila.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: