Uriage Bébé 1st Cleansing Oil Sprchovací olej pre deti 500 ml

Nie je skladom   |  (ID: 150820)
9,89

Popis produktu

Francúzska značka Uriage bola založená v roku 1992 a pri navrhovaní svojich kozmetických produktov využíva blahodarné účinky unikátnej termálnej vody Uriage, ktorá preteká francúzskymi Alpami. Termálna voda, obohatená o stopové prvky a minerály, je vzácna preto, lebo dokáže upokojiť pokožku, hydratuje ju a posilňuje kožnú bariéru. Značku Uriage si vďaka jej viditeľným účinkom obľúbili zákazníci nie len vo Francúzsku, ale aj po celom svete. Dôkazom je skutočnosť, že sa každých 10 sekúnd predá jedna termálna voda Uriage Eau Thermale.

Uriage: Kozmetika s obsahom termálnej vody

Aj vy môžete vyskúšať účinky minerálnej vody Uriage na vlastnej koži. O krásu vašej pleti sa postará hypoalergénne čistiace mlieko pre normálnu a suchú pleť pre ženy Uriage Eau Thermale Cleansing Milk a ochranný pleťový a telový krém pre ženy Uriage Eau Thermale Bariéderm Cica-Cream, ktorý je stvorený pre oslabenú, citlivú a podráždenú pokožku. Veľmi obľúbený je tiež dezodorant s antiperspiračným účinkom Uriage Eau Thermale Dezodorant Power3.

O termálnej vode Uriage

Termálnu vodu Uriage by ste našli vo francúzskych Alpách, jej cesta geologickým podložím trvá 75 rokov a je dokázané, že má schopnosť hydratovať pokožku už po hodine a po dobu 8 hodín. Termálna voda Uriage sa stáča priamo nad svojím prameňom tak, aby si zachovala všetky svoje benefity.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest