Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

STR8 Live True Toaletné vody pre mužov

3x

Popis produktu

Pánska toaletná voda STR8 Live True je elixír sviežosti podporený pikantnými tónmi korenia a ihličnanov. Povzbudzujúca vôňa vnesie do vášho života radosť a vitalitu. Toaletka je určená predovšetkým na denné nosenie v teplejšom ročnom období, ale ak jej aplikujete väčšie množstvo na prekrvené miesta pokožky, môžete s ňou smelo vyraziť aj večer do baru. Úspech u žien máte zaručený! Vodné a citrusové esencie sú totiž u nežného pohlavia veľmi obľúbené.

Doprajte si energiu vodného živla

Parfum STR8 Live True v prvých tónoch exploduje silou vodného živla, kardamómu, grapefruitu a ananásu. V jeho srdci sa rozvíja levanduľa, jazmín, tymián a pelargónia. Výdrž základných zložiek parfumu zaisťujú silice z ihličnanov a vzácne živice. Toaletná voda je však ľahšia vôňa, ktorá obsahuje 6-12 % parfumovej kompozície v koncentrovanom liehu. Ak chcete, aby na vašej pokožke či oblečení pôsobila celý deň, opakujte aplikáciu po 4 až 6 hodinách.

STR8 — vône pre skutočných mužov

Značka STR8 prezentuje pánske parfumy a kozmetiku na našom trhu od roku 2002. Vône určené pre sebavedomých mužov, ktorí chcú žiť svoj život podľa vlastných pavidiel, si získali rýchlo popularitu. Prevažne korenené a energické vône značky STR8 sú balené v kovových plechovkách, ktoré inšpiruje rýchly tep súčasného sveta. Vyskúšajte napríklad sviežu vôňu STR8 Live True, ktorá je aj dobrým tipom na darček pre partnera, syna, kolegu a podobne.

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 3x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Výborná cena

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: